Oslo SV

Fylkesleder: Sunniva Holmås Eidsvoll
Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo
Telefon: +47 21933300
E-post: oslo@sv.no

Alna SV

Lokallagsleder: Heidrun Asgeirsdatter Ullerud
Adresse: Lindebergveien 63B, 1069 Oslo
Telefon: 95 03 14 47
E-post: hullerud@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Bjerke SV

Lokallagsleder: Kathrine Steinvik
Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo
Telefon: 95 93 33 92
E-post: bjerke@sv.no

Last ned valgliste / Last ned program

Frogner SV

Lokallagsleder: Petter Sommervold
Adresse: Neuberggata 9C, 0367 Oslo
Telefon: 97 08 53 36
E-post: frogner@sv.no

Besøk nettside / Last ned valgliste / Last ned program

Gamle Oslo SV

Lokallagsleder: Magnus J. Delsett
Adresse: Smedgata 34, 0651 Oslo
Telefon: 99 32 60 26
E-post: magnus.delsett@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Grorud SV

Lokallagsleder: Tale Pleym
Adresse: Alunsjøveien 52B, 0957 Oslo
Telefon: 41 31 03 75
E-post: grorud@sv.no

Besøk på Facebook

Grünerløkka SV

Lokallagsleder: Elin Cecilie Ranum
Adresse: Sars gate 56, 0564 Oslo
Telefon: 96 22 96 00
E-post: elinranum@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Nordre Aker SV

Adresse: Kjelsåsvn 1a, 0488 Oslo
Telefon: 41 52 21 36
E-post: gyda.kjekshus@gmail.com

Last ned valgliste / Last ned program

Nordstrand SV

Lokallagsleder: Kristian Høy Horsberg
Adresse: Skiferveien 25, 1151 Oslo
Telefon: 96 04 79 39
E-post: kristian.hoy.horsberg@gmail.com

Besøk på Facebook

Oslo Sosialistiske Studenter

Lokallagsleder: Julia Giæver
Adresse: Schweigaards gate 88A, 0656 Oslo
Telefon: 41 32 24 31
E-post: oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

Sagene SV

Lokallagsleder: Sidsel Fjelltun
Adresse: Sandakerveien 67D, 0477 Oslo
Telefon: 41 00 59 29
E-post: sidsel.fjelltun@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

St. Hanshaugen SV

Lokallagsleder: Beathe Øgård
Adresse: Gr, 0190 Oslo
Telefon: 95 03 17 19
E-post: beathe.ogard@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Stovner SV

Lokallagsleder: Atgeirr Flø Rasmussen
Adresse: Olaus Fjørtoftsvei 123, 0982 Oslo
Telefon: 97 74 86 79
E-post: atgeirr@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Søndre Nordstrand SV

Lokallagsleder: Judith Kvernes
Adresse: Høgåsveien 80 C, 1259 Oslo
Telefon: 95 40 77 24
E-post: erlendtynning@gmail.com

Ullern SV

Lokallagsleder: Guro Berge
Adresse: Skøyenveien 93, 0375 Oslo
Telefon: 97 59 21 16
E-post: beate.bruun@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Vestre Aker SV

Lokallagsleder: Viktoria Amalie Dahl
Adresse: Stasjonsveien 47A, 0771 Oslo
Telefon: 90 19 47 67
E-post: dahlviktoria@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Østensjø SV

Lokallagsleder: Eirik Oland Nedrelid
Adresse: Peter Aas vei 16b, 0667 Oslo
Telefon: 91 18 92 91
E-post: enedrelid@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program