Oslo SV

Fylkesleder: Sunniva Holmås Eidsvoll
Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo
Telefon: 21 93 33 00
E-post: oslo@sv.no

Alna SV

Lokallagsleder: Marte Bogstad
Adresse: Lavrans vei 24, 0670 Oslo
Telefon: 92 40 36 05
E-post: alna@sv.no

Besøk på Facebook / Last ned program

Bjerke SV

Lokallagsleder: Kathrine Steinvik
Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo
Telefon: 95 93 33 92
E-post: bjerke@sv.no

Last ned program

Frogner SV

Lokallagsleder: William Wessel Nore
Adresse: Jacob Aalls Gate 23a, 0364 Oslo
Telefon: 98 85 25 94
E-post: frogner@sv.no

Besøk nettside / Last ned program

Gamle Oslo SV

Lokallagsleder: Magnus J. Delsett
Adresse: Smedgata 34, 0651 Oslo
Telefon: 99 32 60 26
E-post: magnus.delsett@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Grorud SV

Lokallagsleder: Tale Pleym
Adresse: Alunsjøveien 52B, 0957 Oslo
Telefon: 41 31 03 75
E-post: grorud@sv.no

Besøk på Facebook

Grünerløkka SV

Lokallagsleder: Elin Cecilie Ranum
Adresse: Sars gate 56, 0564 Oslo
Telefon: 96 22 96 00
E-post: elinranum@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Nordre Aker SV

Adresse: Minister Ditleffs vei 23C, 0862 Oslo
Telefon: 41 62 67 33
E-post: e-koren@online.no

Last ned program

Nordstrand SV

Lokallagsleder: Kristian Høy Horsberg
Adresse: Skiferveien 25, 1151 Oslo
Telefon: 96 04 79 39
E-post: kristian.hoy.horsberg@gmail.com

Besøk på Facebook

Oslo Sosialistiske Studenter

Lokallagsleder: Julia Giæver
Adresse: Schweigaards gate 88A, 0656 Oslo
Telefon: 41 32 24 31
E-post: oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

Sagene SV

Lokallagsleder: Eivind Eidheim Elseth
Adresse: Sandakerveien 75, 0483 Oslo
Telefon: 93 69 71 96
E-post: sagene@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

St. Hanshaugen SV

Lokallagsleder: Benedicte Elisabeth Bjerknes
Adresse: Collets gate 5, 0190 Oslo
Telefon: 90 12 51 84
E-post: benedictebjerknes@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Stovner SV

Lokallagsleder: Atgeirr Flø Rasmussen
Adresse: Olaus Fjørtoftsvei 123, 0982 Oslo
Telefon: 97 74 86 79
E-post: atgeirr@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Søndre Nordstrand SV

Lokallagsleder: Cato Brunvand Ellingsen
Adresse: Åslandkroken 15, 1274 Oslo
Telefon: 93 03 22 97
E-post: cbe@online.no

Ullern SV

Lokallagsleder: Guro Berge
Adresse: Skøyenveien 93, 0375 Oslo
Telefon: 97 59 21 16
E-post: gurobe@viken.no

Besøk på Facebook / Last ned program

Vestre Aker SV

Lokallagsleder: Viktoria Amalie Dahl
Adresse: Stasjonsveien 47A, 0771 Oslo
Telefon: 90 19 47 67
E-post: dahlviktoria@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Østensjø SV

Lokallagsleder: Eirik Oland Nedrelid
Adresse: Peter Aas vei 16b, 0667 Oslo
Telefon: 91 18 92 91
E-post: enedrelid@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program