Tilsette i fylkeslaga

Ane Fidjestøl
Fylkessekretær for Oslo
Mobil: 452 44 724
E-post: oslo@sv.no

Elisabeth Amundsen
Distriktssekretær for Innlandet
Mobil: 485 01 406
E-post: elisabeth.amundsen@sv.no

Mathias Berstad Malmgren
Distriktssekretær for Viken
Mobil: 480 33 207
E-post: mathias.malmgren@sv.no

Anniken Beckstrøm
Fylkessekretær for Vestfold og Telemark
Mobil: 917 28 168
E-post: anniken.beckstrom@sv.no

Guttorm Strande Syrrist
Distriktssekretær for Agder
Mobil: 905 17 309
E-post: guttorm.syrrist@sv.no

Olav Rawcliffe
Fylkessekretær i Rogaland SV
Mobil: 452 15 729
E-post: rogaland@sv.no

Frøydis Olaussen
Fylkessekretær i Vestland SV
Mobil: 920 29 422
E-post: froydis.olaussen@sv.no

Sigrid Sandal
Organisasjonskonsulent i Vestland SV
Mobil: 911 86 235
E-post: sigrid.sandal@sv.no

Kari Gagnat
Fylkessekretær for Møre og Romsdal
Mobil: 995 31 235
E-post: kari.gagnat@sv.no

Ida Husby
Fylkessekretær for Trøndelag
Mobil: 992 52 270
E-post: ida.husby@sv.no

Frode Nystuen
Fylkessekretær for Trøndelag
Mobil: 452 77 759
E-post: frode.nystuen@sv.no

Ina Nyås Moe
Fylkessekretær for Nordland
Mobil: 938 87 176
E-post: ina.nyaas.moe@sv.no 

Rakel Hagen Olsen
Distriktssekretær for Troms og Finnmark
Mobil: 926 82 784
E-post: rakel.hagen.olsen@sv.no