Viken SV

Fylkesleder: Haitham El-Noush
Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo
Telefon: 97 52 52 57
E-post: viken@sv.no

Ål SV

Lokallagsleder: Erlend Springgard Lerøen
Adresse: Leveld, 3570 Ål
Telefon: 45 48 17 07
E-post: erlend.leroen@gmail.com

Ås Sosialistiske Studenter

Lokallagsleder: Yonatan Bisrat Taye
E-post: nmbu@sv.no

Ås SV

Lokallagsleder: Kjersti Bakkebø Fjellstad
Adresse: Kroerveien 111b, 1430 Ås
Telefon: 90 50 66 61
E-post: aas@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Asker SV

Lokallagsleder: Brit Riise Fredheim
Adresse: Lauvåsveien. 37, 3475 Sætre
Telefon: 99 52 25 81
E-post: britriise@outlook.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Aurskog-Høland SV

Lokallagsleder: Caterina Nestor
Adresse: Vierkjerrkroken 252, 1930 Aurskog
Telefon: 90 50 15 30
E-post: caterinanestor@gmail.com

Besøk på Facebook

Bærum SV

Lokallagsleder: Kjersti Marie Stensrud
Adresse: Levretoppen 56, 1346 Gjettum
Telefon: 92 81 47 06
E-post: baerum@sv.no

Besøk på Facebook

Drammen SV

Lokallagsleder: Kjetil Balog
Adresse: Lauritz Hervigs vei 37A, 3035 Drammen
Telefon: 45 22 01 70
E-post: drammen@sv.no

Besøk på Facebook

Eidsvoll SV

Lokallagsleder: Torstein Owe
Adresse: EIDSVOLLVEGEN 122, 2080 Eidsvoll
Telefon: 97 59 14 17
E-post: eidsvoll@sv.no

Besøk på Facebook

Enebakk SV

Lokallagsleder: Martin Onstad
Adresse: Grevlingveien 32b, 1914 Ytre Enebakk
Telefon: 48 07 14 37
E-post: martin@marytown.no

Fredrikstad SV

Lokallagsleder: Camilla Sørensen Eidsvold
Adresse: Fredrikstad, 1613 Fredrikstad
Telefon: 41 40 42 85
E-post: fredrikstad@sv.no

Besøk nettside

Frogn SV

Lokallagsleder: Terje Lund
Adresse: Solveien 1, 1443 Drøbak
Telefon: 94 05 61 04
E-post: tl1015@online.no

Gjerdrum SV

Lokallagsleder: Solveig Nygaard Langvad
Adresse: Kjærstadsletta 60, 2022 Gjerdrum
Telefon: 93 48 62 95
E-post: solveig.langvad@gmail.com

Gol SV

Lokallagsleder: Tonje Benedikte Kopstad
Adresse: Briskevegen 16, 3550 Gol
Telefon: 90 53 51 07
E-post: tonjebk22@hotmail.com

Halden SV

Lokallagsleder: Fridtjof Dahlen
Adresse: Solbakkeveien 5, 1777 Halden
Telefon: 47 90 11 35
E-post: fridtjofd@viken.no

Besøk på Facebook

Hemsedal SV

Lokallagsleder: Tori Johanna Snerte
Adresse: Øvre Hemsedalsvegen 1115, 3560 Hemsedal
E-post: tsnerte@online.no

Besøk på Facebook

Hol SV

Adresse: Vestlivegen 67, 3580 Geilo

Hole SV

Lokallagsleder: Morten Dåsnes
Adresse: Lars Mikkelsens v 4, 3531 Krokkleiva
Telefon: 41 61 84 59
E-post: m-daasne@online.no

Besøk på Facebook

Hvaler SV

Lokallagsleder: Øyvind Fjeldberg
Adresse: Kjølholtv. 43, 1680 Skjærhalden
Telefon: 91 32 06 09
E-post: oyvind@fjeldberg.com

Indre Østfold SV

Lokallagsleder: Espen Christer Ness Endal
Adresse: Kavaleriveien 1, 1820 Spydeberg
Telefon: 93 87 48 60
E-post: styret@iosv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Jevnaker SV

Lokallagsleder: Anne Paulsen
Adresse: 22F, 3520 Jevnaker
Telefon: 93 06 12 70
E-post: anne.paulsen1@gmail.com

Kongsberg SV

Lokallagsleder: Dag Bremnes
Adresse: Knut Hamsuns vei 2, 3616 Kongsberg
Telefon: 90 91 91 26
E-post: dagbr@viken.no

Besøk på Facebook

Lier SV

Lokallagsleder: Ahmed El-athamna
Adresse: Dokka 3, 3425 Reistad
Telefon: 99 46 78 17
E-post: elathamna@gmail.com

Besøk på Facebook

Lillestrøm SV

Lokallagsleder: Jørgen Hammer Skogan
Adresse: Blåmeismyra 13a, 1920 Sørumsand
Telefon: 47 30 24 23
E-post: jhskogan@gmail.com

Besøk nettside

Lunner SV

Lokallagsleder: Mari Svenbalrud
Adresse: Helgelandsbråtan 7, oppg A, 2730 Lunner
Telefon: 93 05 51 96
E-post: marisvenbalrud@gmail.com

Lørenskog SV

Lokallagsleder: Abdel fattah Burkan
Adresse: Symreveien 27, 1470 Lørenskog
Telefon: 95 15 81 62
E-post: lorenskog@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Modum SV

Lokallagsleder: Gotfred Rygh
Adresse: Jarenveien 23, 3370 Vikersund
Telefon: 95 97 40 25
E-post: gotfredrygh22@gmail.com

Moss SV

Lokallagsleder: Anja Carlotta Eriksen Sande
Adresse: Kantarellstien 84, 1529 Moss
Telefon: 93 62 33 06
E-post: anjaesande@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nannestad SV

Lokallagsleder: Kåre Homble
Adresse: Sø-Kringler, Aasvegen 739, 2030 Nannestad
Telefon: 92 69 63 75
E-post: k.homble@online.no

Nes SV

Lokallagsleder: Ketil Rønneberg
Adresse: Brøtningen 3B, 1927 Rånåsfoss
Telefon: 41 31 87 27
E-post: ketil.ronneberg@online.no

Nesodden SV

Lokallagsleder: Christin Rødvik-Hansen
Adresse: Flafjellet 13, 1454 Fagerstrand
Telefon: 92 69 40 92
E-post: Crodhansen@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nittedal SV

Lokallagsleder: Miriam Begnum
Adresse: Nedre Nygaard 2D, 1482 Nittedal
Telefon: 97 72 67 74
E-post: miriam@begnum.no

Nordre Follo SV

Lokallagsleder: Bjørn Gunnar Ganger
Adresse: Solbråtanveien 44 J, 1410 Kolbotn
Telefon: 99 58 99 37
E-post: bjorngunnar.ganger@gmail.com

Besøk på Facebook

Nore og Uvdal SV

Lokallagsleder: Erik Hauge
Adresse: Haugåsen 9, 3632 Uvdal
Telefon: 41 20 59 39
E-post: erik_hauge@hotmail.com

Besøk på Facebook

Ringerike SV

Lokallagsleder: Julie Nitsche Kvalvik
Adresse: Almemoen 67, 3516 Hønefoss
Telefon: 97 51 22 97
E-post: ringerike@sv.no

Besøk på Facebook

Rælingen SV

Lokallagsleder: Øyvind Grimstad
Adresse: Bassengvegen 33, 2006 Løvenstad
E-post: ralingen@sv.no

Besøk nettside

Sarpsborg SV

Lokallagsleder: Else Kristine Gustavsen
Adresse: Astridsgt 49, 1706 Sarpsborg
Telefon: 93 68 44 89
E-post: kristine.gustavsen@sarpsborg.com

Ullensaker SV

Lokallagsleder: Gro Irene Holt
Adresse: Hilton Nord 24 B, 2040 Kløfta
Telefon: 97 76 76 06
E-post: ullensaker.sv@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Våler SV (Østfold)

Lokallagsleder: Jorunn Tinglum
Adresse: Vardeveien 5, 1593 Svinndal
Telefon: 97 06 90 27
E-post: jtinglum@online.no

Last ned program

Vestby SV

Lokallagsleder: Johan Ludvig Brattås
Adresse: Brandstadkollen 23, 1550 Hølen
Telefon: 40 00 85 89
E-post: vestbysv@gmail.com

Besøk nettside

Øvre Eiker SV

Lokallagsleder: Kaja Hilleren
Adresse: Roaskogen 4, 3302 Hokksund
Telefon: 46 81 19 12
E-post: Ovre.eiker@sv.no

Besøk på Facebook