Vestfold og Telemark SV

Fylkesleder: Grete Wold
Adresse: Postboks 51, Sentrum, 3701 Skien
Telefon: +47 90857599
E-post: vestfoldogtelemark@sv.no

Bamble SV

Lokallagsleder: Gro Grenager
Adresse: Fagerheimveien 10, 3970 Langesund
Telefon: 91 51 28 94
E-post: gro_grenager@hotmail.com

Last ned valgliste / Last ned program

Drangedal SV

Lokallagsleder: Anne Kjendsheim
Adresse: Lauvåsen 48, 3750 Drangedal
Telefon: 41 42 96 09
E-post: anne_kjendsheim@hotmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste / Last ned program

Færder SV

Lokallagsleder: Stein Vidar Samuelsen
Adresse: Blåskjellveien 4, 3133 Duken
Telefon: 48 19 41 43
E-post: steinsamuelsen@hotmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Holmestrand SV

Lokallagsleder: Tobias Dagestad
Adresse: Nordre Klev, 25, 3080 Holmestrand
Telefon: 91 00 74 29
E-post: tobias@sanakerdagestad.no

Last ned valgliste / Last ned program

Horten Sosialistisk Venstreparti

Lokallagsleder: Birthe Carlsen
Adresse: Inger Alver Gløersens vei 28, 3184 Borre
Telefon: 93 00 68 26
E-post: birthe.carlsen@hotmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Kragerø SV

Lokallagsleder: Øyvind Olsen
Adresse: Rutilv. 3, 3770 Kragerø
Telefon: 91 99 53 75
E-post: oyolse@gmail.com

Last ned valgliste / Last ned program

Larvik SV

Lokallagsleder: Gunnar Eliassen
Adresse: Strandgata 38, 3263 Larvik
Telefon: 95 21 74 11
E-post: sv.larvik@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste / Last ned program

Midt-Telemark SV

Lokallagsleder: Vigdis Olafsen
Adresse: Folkestadv. 322, 3800 Bø i Telemark
Telefon: 41 64 03 18
E-post: Vigdis.Olafsen@gmail.com

Last ned valgliste / Last ned program

Nome SV

Lokallagsleder: Inger Norendal
Adresse: Helgvinvegen 14, 3830 Ulefoss
Telefon: 40 28 66 82
E-post: IngerNorendal@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste / Last ned program

Notodden SV

Lokallagsleder: Reidar Folke Solberg
Adresse: Høibødalen 20, 3679 Notodden
Telefon: 97 18 70 93
E-post: rfolke@online.no

Last ned valgliste / Last ned program

Porsgrunn SV

Lokallagsleder: Lars Erik Keskitalo
Adresse: Skogfaret 4, 3946 Porsgrunn
Telefon: 46 91 74 73
E-post: lars.erik.keskitalo@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Sandefjord SV

Lokallagsleder: Sunniva Straand Rørvik
Adresse: Nygårdsveien 7 B, 3214 Sandefjord
Telefon: 98 85 01 57
E-post: sandefjord@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Siljan SV

Lokallagsleder: Kjell Bruflot
Adresse: Nedre Hesterønningen 9, 3748 Siljan
Telefon: 45 88 98 91
E-post: atlbruf@online.no

Last ned valgliste / Last ned program

Skien SV

Lokallagsleder: Viviana P. Ibarra Martinez
Adresse: Postboks 51 Sentum, 3701 Skien
E-post: skien@sv.no

Besøk nettside / Last ned valgliste / Last ned program

Tinn SV

Lokallagsleder: Jenni Kvaran
Adresse: Tinngata 46, 3660 Rjukan
Telefon: 92 01 12 70
E-post: jenni.kvaran@gmail.com

Last ned valgliste / Last ned program

Tokke SV

Lokallagsleder: Haldor Kaasin
Adresse: Peter Mandts veg 23, 3880 Dalen
Telefon: 95 20 96 62
E-post: haldor.kaasin@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program

Tønsberg SV

Lokallagsleder: Christine Andersen
Adresse: Carl 15 gate 6 c, 3150 Tolvsrød
Telefon: 98 10 46 65
E-post: andersen.christine@outlook.com

Last ned valgliste / Last ned program

Vinje SV

Lokallagsleder: Baiba Sheine
Adresse: Åsevegen 22, 3890 Vinje
Telefon: 41 51 00 86
E-post: baiba.sheine@vinje.kommune.no

Besøk på Facebook / Last ned valgliste / Last ned program