Rogaland SV

Fylkesleder: Ingrid Fiskaa
Adresse: Postboks 447, 4001 Stavanger
Telefon: +47 45215729
E-post: rogaland@sv.no

Eigersund SV

Lokallagsleder: Martin Liland
Adresse: Fjellveien 26, 4370 Egersund
E-post: martin.liland@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Gjesdal SV

Lokallagsleder: Lars Helge Strand
Adresse: Bekkefaret 3, 4330 Ålgård
Telefon: 41 14 23 20
E-post: lars.helge.strand@lyse.net

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Hå SV

Lokallagsleder: Jeanette Lea Romslo
Adresse: Rådhusgata 8, 4360 Varhaug
Telefon: 90 40 82 24
E-post: jeanette.romslo@fagforbundet.no

Last ned valgliste

Haugesund SV

Lokallagsleder: Britt-Mona Vang
Adresse: Stavangergata 21B, 5531 Haugesund
Telefon: 90 15 20 59
E-post: haugesund@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Hjelmeland SV

Lokallagsleder: Silje Sværen
Adresse: Skiftun, 4146 Skiftun
Telefon: 95 06 26 07
E-post: silje@buhagen-kultur.com

Last ned valgliste

Karmøy SV

Lokallagsleder: Monika Kvilhaugsvik
Adresse: Postboks 440, 4291 Kopervik
Telefon: 90 89 32 72
E-post: monikakv@hotmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Klepp SV

Lokallagsleder: Siv Oltedal
Adresse: Bregnevegen 8b, 4352 Kleppe
Telefon: 48 11 80 07
E-post: kleppsv@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Randaberg SV

Lokallagsleder: Linn Merete Eng
Adresse: Varen 19b, 4070 Randaberg
Telefon: 41 44 24 47
E-post: sprettmais@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Sandnes SV

Lokallagsleder: Eva-Tone Breivik
Adresse: Kleivane 178, 4336 Sandnes
Telefon: 91 11 44 28
E-post: sandnes@sv.no

Besøk nettside / Last ned valgliste

Sauda SV

Lokallagsleder: Lisa Jane Stornes
Adresse: Høllandsvegen 40, 4200 Sauda
Telefon: 95 45 16 96
E-post: stornes.lisa@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Sola SV

Lokallagsleder: Bettina Lindgren
Adresse: Prestaskjerstunet 7, 4058 Tananger
Telefon: 90 81 17 44
E-post: bettinalindgren@hotmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Stavanger SV

Lokallagsleder: Elisabeth Aaserød
Adresse: Postboks 447, 4002 Stavanger
Telefon: 51896989
E-post: stavanger@sv.no

Besøk nettside / Last ned valgliste

Strand SV

Lokallagsleder: Audun Grødem
Adresse: Fiskåvegen 1014, 4120 Tau
Telefon: 95 82 50 56
E-post: audungrdem@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Suldal SV

Lokallagsleder: Tone Mari O. Sand
Adresse: Jonsokberget 8, 4230 Sand
Telefon: 40 47 15 03
E-post: tone.mari.sand@haugnett.no

Last ned valgliste

Time SV

Lokallagsleder: Øystein Nereng
Adresse: Kvernbakken 1, 4355 Kvernaland
Telefon: 46 61 94 57
E-post: oystein.h.nereng@lyse.net

Besøk nettside / Last ned valgliste

Tysvær SV

Lokallagsleder: Henning Bratthammer
Adresse: Hinderåvåg 202 pb 16, 5562 Nedstrand
Telefon: 95 06 90 55
E-post: henning.bratthammer@tveit.vgs.no

Besøk nettside / Last ned valgliste

Vindafjord SV

Lokallagsleder: Bente Kleppe
Adresse: Steinbruvegen 59, 5580 Ølen
Telefon: 47 64 58 86
E-post: bentekleppe67@gmail.com

Last ned valgliste