Nordland SV

Fylkesleder: Åshild Pettersen
Adresse: Bodø, 8005 Bodø
Telefon: 90 20 81 24
E-post: nordland@sv.no

Alstahaug SV

Lokallagsleder: Jan Berglund
Adresse: Sandvikveien 1, 8800 Sandnessjøen
Telefon: 90 03 27 31
E-post: janberglund1@hotmail.com

Andøy SV

Lokallagsleder: John Helmersen
Adresse: Åse, 8484 Risøyhamn
Telefon: 41 24 48 95
E-post: john.helmersen@hotmail.no

Bindal SV

Lokallagsleder: Gunnhild Gutvik
Adresse: Horsfjordveien 444, 7982 Bindalseidet
Telefon: 47 05 11 35
E-post: gunnhild.gutvik@online.no

Bodø SV

Lokallagsleder: Haldis Andersen
Adresse: Rødbrekka 4, 8011 Bodø
Telefon: 91 68 27 85
E-post: mhnj94@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Brønnøy SV

Lokallagsleder: Liv Solli
Adresse: Utsikten 7, 8900 Brønnøysund
Telefon: 95 07 79 63
E-post: livsolli@live.no

Bø SV (Nordland)

Lokallagsleder: Anette Korneliussen
Adresse: Bøveien 365, 8475 Straumsjøen
Telefon: 90 72 92 51
E-post: Anette.korneliussen@boe.kommune.no

Dønna SV

Lokallagsleder: Yngve Skei
Adresse: Dønnaveien 422, 8820 Dønna
Telefon: 95 81 95 87
E-post: yngve.skei@online.no

Evenes SV

Lokallagsleder: Kjersti Markusson
Adresse: Lilandsv. 195, 8534 Liland
Telefon: 97 17 88 38
E-post: markusso@online.no

Fauske SV

Lokallagsleder: Anne Stenhammer
Adresse: Geitbergveien 16, 8200 Fauske
Telefon: 95 70 71 67
E-post: annestenhammer@hotmail.com

Flakstad SV

Lokallagsleder: Seija Klaveness
Telefon: 90 63 99 05
E-post: snissine@online.no

Gildeskål SV

Adresse: Opsahl, 8140 Inndyr
Telefon: 99 00 09 30
E-post: salingxo@gmail.com

Hadsel SV

Lokallagsleder: Nilofar Nori
Adresse: Skilleveien 5, 8445 Melbu
Telefon: 97 37 74 10
E-post: nilnor12@gmail.com

Besøk nettside

Hamarøy SV

Lokallagsleder: Anita Overelv
Adresse: Ragnarbakken 1, 8294 Hamarøy
Telefon: 48 18 94 90
E-post: aoverelv@gmail.com

Hattfjelldal SV

Lokallagsleder: louise fontain
Adresse: Skarmodal, 8690 Hattfjelldal
Telefon: 46 85 99 64
E-post: louifont@online.no

Hemnes SV

Lokallagsleder: Kenneth Lifjell
Adresse: Markusbakken 7, 8646 Korgen
Telefon: 97 98 62 55
E-post: kenneth_lifjell@hotmail.com

Herøy SV (Nordland)

Lokallagsleder: Kirsti Iversen
Adresse: Karolineveien 21, 8850 Herøy
Telefon: 91 88 07 44
E-post: kirstiiv@yahoo.no

Leirfjord SV

Lokallagsleder: Øyvind Danielsen
Adresse: Ulvang, 8890 Leirfjord
Telefon: 99 29 02 11
E-post: o-dani@online.no

Lødingen SV

Lokallagsleder: Kurt L. Olsen
Adresse: Kirkev. 21, 8410 Lødingen
Telefon: 41 57 54 66
E-post: kl.olsen@online.no

Besøk nettside

Meløy SV

Lokallagsleder: Kristian Johnsen Haukalid
Adresse: Leif Ingemanns vei 11, 8160 Glomfjord
Telefon: 90 15 73 85
E-post: khaukalid@yahoo.no

Moskenes SV

Lokallagsleder: Runhild Olsen
Adresse: Sverdrupsvei 9, 8390 Reine
Telefon: 99 22 32 28
E-post: post@runhild.no

Narvik SV

Lokallagsleder: Ragne Johnsen Megård
Adresse: Kongleveien 12, 8515 Narvik
Telefon: 97 56 47 72
E-post: narviksv@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nesna SV

Lokallagsleder: Kristian Sivertsen
Adresse: Myravegen 2, 8700 Nesna
Telefon: 95 09 99 76
E-post: kristiansivertsen@gmail.com

Rana SV

Lokallagsleder: Ingrid Lorentzen Kildal
Adresse: Råd, 8622 Mo i Rana
Telefon: 91 55 05 57
E-post: ingrid.lorentzen.kildal@gmail.com

Saltdal SV

Lokallagsleder: Monica Sundsfjord
Adresse: Rønningvn. 14, 8250 Rognan
Telefon: 97 09 93 71
E-post: monica.sundsfjord@rkksalten.no

Sortland SV

Lokallagsleder: Sigrid Randers-Pehrson
Adresse: Snorres Vei 25 B, 8403 Sortland
Telefon: 41 67 77 60
E-post: sigridrp@hotmail.com

Steigen SV

Lokallagsleder: Aase Refsnes
Adresse: Neset 52, 8285 Leines
Telefon: 92 01 84 04
E-post: aarefsnes@gmail.com

Besøk på Facebook

Sørfold SV

Lokallagsleder: Kristin hedstrøm
Adresse: Ospveien 9, 8226 Straumen
Telefon: 97 70 36 97
E-post: frob-ni@online.no

Vågan SV

Lokallagsleder: Camilla Rostad
Adresse: Krokvegen 7, 8300 Svolvær
Telefon: 41 14 54 58
E-post: vagan@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Vefsn SV

Lokallagsleder: Anita Jensen
Adresse: Myrbakken 10, 8661 Mosjøen
Telefon: 99 03 76 80
E-post: vefsnsv@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Vega SV

Adresse: g, 0001 Oslo

Besøk på Facebook

Vestvågøy SV

Lokallagsleder: Kurt Atle Hansen
Adresse: Klokkervika 30, 8372 Gravdal
Telefon: 90 94 42 75
E-post: kurt.atle@sorbus.no

Besøk nettside

Øksnes SV

Lokallagsleder: Kari Gaarder
Adresse: Støveien 206, 8430 Myre
Telefon: 47 75 85 79
E-post: oksnes.sv@gmail.com