Innlandet SV

Fylkesleder: Anne Lise Fredlund
Adresse: Pb 78, 2336 Stange
Telefon: 48 50 14 06
E-post: innlandet@sv.no

Åmot SV

Lokallagsleder: Willy Olsen
Adresse: Storv. 15, 2450 Rena
Telefon: 90 73 82 16
E-post: w-ol2@online.no

Besøk på Facebook

Eidskog SV

Lokallagsleder: Geir Hoel Arnesen
Adresse: PB 98, 2231 Skotterud
Telefon: 99 04 81 66
E-post: geir@hoel-aasen.net

Besøk nettside

Elverum SV

Lokallagsleder: Eldri Svisdal
Adresse: Furuvegen 1, 2406 Elverum
Telefon: 99 23 63 51
E-post: Eldri.Svisdal@elverum.kommune.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Gjøvik SV

Lokallagsleder: Kjetil Bjørklund
Adresse: Marcus Thranes gt. 24, 2821 Gjøvik
Telefon: 90 07 89 87
E-post: kjetil.bjorklund@ks.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Gran SV

Lokallagsleder: Helge Midttun
Adresse: Eggelinna 456, 2760 Brandbu
Telefon: 99 58 03 55
E-post: hmidttun@gmail.com

Besøk på Facebook

Hamar SV

Lokallagsleder: Anne Bi Hoffsten
Adresse: Bryggerigata 61, 2315 Hamar
Telefon: 48 13 10 82
E-post: anne.bi.hoffsten@sykehuset-innlandet.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Kongsvinger SV

Adresse: Barkvegen 6, 2214 Kongsvinger
Telefon: 90 54 86 97
E-post: kristoffer77@live.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Lillehammer SV

Lokallagsleder: Kaia Bergslien Paulsen
Adresse: Carl Lumholtz Gate 18, 2609 Lillehammer
Telefon: 98 05 04 60
E-post: kaia.paulsen@hotmail.no

Løten SV - Sosialistisk Venstreparti

Lokallagsleder: Hilde Mari Bjørke
Adresse: Omma, 2345 Ådalsbruk
Telefon: 47 35 63 91
E-post: hildebjorke91@gmail.com

Besøk på Facebook

Nord-Aurdal SV

Lokallagsleder: Aud Søyland
Adresse: Sylvsmedv. 44, 2920 Leira i Valdres
Telefon: 99 03 75 84
E-post: aud.soyland@bbnett.no

Nord-Odal SV

Lokallagsleder: Thomas Tinglum
Adresse: Nord-Odalsvegen 1710, 2120 Sagstua
Telefon: 95 25 87 53
E-post: t.tinglum@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nordre Land SV

Lokallagsleder: Karin Wiik
Adresse: Nord-Torpvegen 1341, 2880 Nord-Torpa
Telefon: 91 67 61 25
E-post: karin@spydspissen.no

Besøk nettside

Os SV (Innlandet)

Lokallagsleder: Jon Ola Kroken
Adresse: Håkonsbakken 9, 2550 Os i Østerdalen
Telefon: 40 44 94 49
E-post: o-kroken@online.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Rendalen SV

Lokallagsleder: Karin Anna Maria Lervang
Adresse: Jutulhoggveien 92, 2485 Rendalen
Telefon: 47 01 04 54
E-post: karin.lervang@live.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Ringsaker SV

Lokallagsleder: Ingvild Elise Ihle
Adresse: Stavsjøvegen 774, 2353 Stavsjø
Telefon: 91 85 61 78
E-post: iei433@hotmail.com

Sel SV

Lokallagsleder: Anne-Brit Bismo
Adresse: Veggumsvegen 24, 2670 Otta
Telefon: 91 30 67 38
E-post: b-bism@online.no

Besøk nettside

Stange SV

Lokallagsleder: Helge Bjørnsen
Adresse: Tangenveien 19, 2335 Stange
Telefon: 90 67 14 33
E-post: korus.helge@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Stor-Elvdal SV

Lokallagsleder: Kjell Øverby
Adresse: Furustubben 6, 2480 Koppang
Telefon: 90 95 77 60
E-post: kasper321@live.no

Besøk nettside

Søndre Land SV

Lokallagsleder: Marianne Kammen
Adresse: Øverbybakken 2, 2864 Fall
Telefon: 40 46 03 72
E-post: mariaka43@gmail.com

Besøk nettside

Sør-Odal SV

Lokallagsleder: Sigrun Kristoffersen
Adresse: Lehmannsvei 28, 2100 Skarnes
Telefon: 48 00 21 92
E-post: sek@ssb.no

Besøk på Facebook

Tolga SV

Lokallagsleder: Maren Riise Rusten
Adresse: Thomasrønningen 24, 2540 Tolga
Telefon: 90 72 70 29
E-post: post@tolgasv.no

Besøk på Facebook

Trysil SV

Lokallagsleder: Marit Nyhuus
Adresse: Mortensvegen 47, 2429 Tørberget
Telefon: 90 19 43 72
E-post: marit.nyhuus55@gmail.com

Besøk på Facebook

Tynset SV

Lokallagsleder: Signe Vingelsgård Rugtveit
Adresse: Christianes veg 5D, 2500 Tynset
Telefon: 95 22 12 84
E-post: signevru@gmail.com

Besøk på Facebook

Vågå SV

Lokallagsleder: Ola Iver Røe
Adresse: Vågåvege 5, 2680 Vågå
Telefon: 97 52 63 31
E-post: olaroe@innlandetfylke.no

Besøk nettside

Våler SV (Hedmark)

Lokallagsleder: Egil Olav Hansen
Adresse: Ranumsveien 341, 2436 Våler i Solør
Telefon: 99 37 31 36
E-post: egilolav.hansen@gmail.com

Besøk på Facebook

Vestre Toten SV

Lokallagsleder: Elisabeth Braaten
Adresse: Parkveien 15, 2846 Bøverbru
Telefon: 90 72 28 82
E-post: vestre-toten@sv.no

Østre Toten SV

Lokallagsleder: Jørn Grøtberg
Adresse: Bjørsetgutua 106, 2850 Lena
Telefon: 90 23 88 26
E-post: jogrotbe@bbnett.no

Øyer SV

Lokallagsleder: Niklas Aas Skovdahl
Adresse: Midtbygdsvegen 303, 2636 Øyer
Telefon: 48 38 42 56
E-post: niklsk93@gmail.com

Besøk nettside

Øystre Slidre SV

Lokallagsleder: One Enerud
Adresse: Stampevegen 8, 2940 Heggenes
Telefon: 45 01 40 46
E-post: oneenerud@gmail.com