Innlandet SV

Fylkesleder: Anne Lise Fredlund
Adresse: Pb 78, 2336 Stange
Telefon: +47 48501406
E-post: innlandet@sv.no

Åmot SV

Lokallagsleder: Willy Olsen
Adresse: Storv. 15, 2450 Rena
Telefon: 91 24 81 24
E-post: ninaelisabeths@hotmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Eidskog SV

Lokallagsleder: Geir Hoel Arnesen
Adresse: PB 98, 2231 Skotterud
Telefon: 99 04 81 66
E-post: geir@hoel-aasen.net

Besøk nettside / Last ned valgliste

Elverum SV

Lokallagsleder: Eldri Svisdal
Adresse: Furuvegen 1, 2406 Elverum
Telefon: 99 23 63 51
E-post: Eldri.Svisdal@elverum.kommune.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Gjøvik SV

Lokallagsleder: Oda Solheim Hammerstad
Adresse: Opsahlvegen 9, 2818 Gjøvik
Telefon: 41 67 11 10
E-post: odahammerstad@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Gran SV

Lokallagsleder: Helge Midttun
Adresse: Eggelinna 456, 2760 Brandbu
Telefon: 99 58 03 55
E-post: hmidttun@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Hamar SV

Lokallagsleder: Anne Bi Hoffsten
Adresse: Bryggerigata 61, 2315 Hamar
Telefon: 48 13 10 82
E-post: anne.bi.hoffsten@sykehuset-innlandet.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Kongsvinger SV

Lokallagsleder: Mads Jørgen Skjørberg
Adresse: Barkvegen 6, 2214 Kongsvinger
Telefon: 40 56 17 81
E-post: mads.skjorberg@outlook.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Lillehammer SV

Lokallagsleder: Kaia Bergslien Paulsen
Adresse: Carl Lumholtz Gate 18, 2609 Lillehammer
Telefon: 98 05 04 60
E-post: kaia.paulsen@hotmail.no

Last ned valgliste

Løten SV

Lokallagsleder: Linn Sunniva Skar Tangen
Adresse: Rokosjøvegen 484, 2340 Løten
Telefon: 41 61 46 93
E-post: linn.sunniva.skar.tangen@outlook.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Nord-Aurdal SV

Lokallagsleder: Hildegunn Spjøtvoll
Adresse: Øvrevegen 31, 2900 Fagernes
Telefon: 41 43 59 48
E-post: Hildegunnspjotvoll@hotmail.com

Last ned valgliste

Nord-Odal SV

Lokallagsleder: Gunnar Nygård
Adresse: Prestbergvegen 66, 2120 Sagstua
Telefon: 90 98 19 16
E-post: gunnar@publikant.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Nordre Land SV

Lokallagsleder: Mieke Punie
Adresse: Nybakktåje 174, 2870 Dokka
Telefon: 41 23 94 80
E-post: miekepunie@msn.com

Last ned valgliste

Os SV (Hedmark)

Lokallagsleder: Jon Ola Kroken
Adresse: Håkonsbakken 9, 2550 Os i Østerdalen
Telefon: 40 44 94 49
E-post: o-kroken@online.no

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Rendalen SV

Lokallagsleder: Karin Anna Maria Lervang
Adresse: Jutulhoggveien 92, 2485 Rendalen
Telefon: 47 01 04 54
E-post: karin.lervang@live.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Ringsaker SV

Lokallagsleder: Ingvild Elise Ihle
Adresse: Stavsjøvegen 772, 2353 Stavsjø
Telefon: 91 85 61 78
E-post: iei433@hotmail.com

Last ned valgliste

Sel SV

Lokallagsleder: Anne-Brit Bismo
Adresse: Veggumsvegen 24, 2670 Otta
Telefon: 91 30 67 38
E-post: b-bism@online.no

Besøk nettside / Last ned valgliste

Stange SV

Lokallagsleder: Helge Bjørnsen
Adresse: Tangenveien 19, 2335 Stange
Telefon: 90 67 14 33
E-post: korus.helge@gmail.com

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Stor-Elvdal SV

Lokallagsleder: Stein W. Bie
Adresse: Storgaten 139, 2480 Koppang
Telefon: 95 08 84 65
E-post: steinbie@online.no

Last ned valgliste

Søndre Land SV

Lokallagsleder: Wenche Enger
Adresse: Grimesvingen 7, 2866 Enger
Telefon: 41 69 01 55
E-post: wencheenger2@gmail.com

Last ned valgliste

Sør-Odal SV

Lokallagsleder: Sigrun Kristoffersen
Adresse: Lehmannsvei 28, 2100 Skarnes
Telefon: 48 00 21 92
E-post: sek@ssb.no

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Tolga SV

Lokallagsleder: Maren Riise Rusten
Adresse: Thomasrønningen 24, 2540 Tolga
Telefon: 90 72 70 29
E-post: post@tolgasv.no

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Trysil SV

Lokallagsleder: Marit Nyhuus
Adresse: Mortensvegen 47, 2429 Tørberget
Telefon: 90 19 43 72
E-post: marit.nyhuus55@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Tynset SV

Lokallagsleder: Gunn Bråten
Adresse: Tylldalsveien 1892, 2510 Tylldalen
Telefon: 45 80 29 09
E-post: braten.gunn@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Vågå SV

Lokallagsleder: Jorid Skogen Vorkinn
Adresse: Grindstugulego 3, 2680 Vågå
Telefon: 47 70 64 66
E-post: joridme@gmail.com

Last ned valgliste

Våler SV (Hedmark)

Lokallagsleder: Egil Olav Hansen
Adresse: Ranumsveien 341, 2436 Våler i Solør
Telefon: 99 37 31 36
E-post: egilolav.hansen@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned valgliste

Vestre Toten SV

Lokallagsleder: Elisabeth Braaten
Adresse: Parkveien 15, 2846 Bøverbru
Telefon: 90 72 28 82
E-post: vestre-toten@sv.no

Last ned valgliste

Østre Toten SV

Lokallagsleder: Jørn Grøtberg
Adresse: Bjørsetgutua 106, 2850 Lena
Telefon: 90 23 88 26
E-post: jogrotbe@bbnett.no

Last ned valgliste

Øyer SV

Lokallagsleder: Niklas Aas Skovdahl
Adresse: Øyer, 2636 Øyer
Telefon: 48 38 42 56
E-post: niklsk93@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Øystre Slidre SV

Lokallagsleder: Bjørn Kjensli
Adresse: Vølbuvn 82, 2940 Heggenes
Telefon: 90 82 18 17
E-post: b-kjens@online.no

Last ned valgliste