Agder SV

Fylkesleder: Inger Brokka De Ruiter
Adresse: Stener Heyerdahlsgate 1, 4612 Kristiansand S
Telefon: 90 51 73 09
E-post: agder@sv.no

Arendal SV

Lokallagsleder: Johanne Synnøve Tunne Torstveit
Adresse: Nedre Tyholmsvei 16, 4836 Arendal
Telefon: 93 40 07 74
E-post: arendal@sv.no

Birkenes SV

Lokallagsleder: Inger Birkeland Slågedal
Adresse: Slogedalen, 4760 Birkeland
Telefon: 91 87 08 93
E-post: inger@slogedalen.no

Evje og Hornnes SV

Lokallagsleder: Håvard Pedersen Flattum
Telefon: 97 63 15 31
E-post: haavardf7@hotmail.no

Farsund SV

Lokallagsleder: Erik Müller
Adresse: Log, 4550 Farsund
Telefon: 96 20 61 36
E-post: erik@loggard.no

Flekkefjord SV

Lokallagsleder: Steinar Dyrli
Adresse: Midtreina 21, 4400 Flekkefjord
Telefon: 40 67 78 36
E-post: steinar.dyrli@hotmail.com

Froland SV

Lokallagsleder: Ellen Svantesen
Adresse: Frolandsveien 956, 4820 Froland
Telefon: 45 69 17 76
E-post: ellen.svantesen@fagforbundet.no

Grimstad SV

Lokallagsleder: Anne Gurine Hegnar
Adresse: Biestøa 13, 4878 Grimstad
Telefon: 92 61 98 88
E-post: annegurine.hegnar@gmail.com

Kristiansand SV

Lokallagsleder: Jason Alexander kannemeyer
Adresse: Stener Heyerdahlsgt. 1, 4614 Kristiansand S
Telefon: 40 55 28 64
E-post: kristiansand@sv.no

Lillesand SV

Lokallagsleder: Inger Margrethe Stoveland
Adresse: Fagertunveien 46, 4790 Lillesand
Telefon: 97 68 54 82
E-post: ingerms@uia.no

Besøk nettside

Lindesnes SV

Lokallagsleder: Morten Ekeland
Adresse: Kirkemurgata 5, 4517 Mandal
Telefon: 41 44 89 02
E-post: sosialist2012@gmail.com

Besøk nettside

Lyngdal SV

Lokallagsleder: Bent-Inge Stedal
Adresse: Kalvehagsveien 17 A, 4580 Lyngdal
Telefon: 95 86 37 30
E-post: benti25@hotmail.com

Besøk på Facebook

Risør SV

Lokallagsleder: Britt Anniken Thomassen
Adresse: Moensveien 3, 4950 Risør
Telefon: 99 55 22 65
E-post: britt.anniken.thomassen@tvedestrand.kommune.no

Vennesla SV

Lokallagsleder: Solfrid Lerbrekk
Adresse: Mushomvegen 14, 4715 Øvrebø
Telefon: 92 29 04 72
E-post: solfrid.lerbrekk@gmail.com