Agder SV

Fylkesleder: Inger Margrethe Stoveland
Adresse: Stener Heyerdahlsgate 1, 4612 Kristiansand S
Telefon: +47 90517309
E-post: agder@sv.no

Arendal SV

Lokallagsleder: Johan Fredrick Høyer-Berntsen
Adresse: Nedre Tyholmsvei 16, 4836 Arendal
Telefon: 90 79 79 28
E-post: arendal@sv.no

Last ned valgliste

Birkenes SV

Lokallagsleder: Inger Birkeland Slågedal
Adresse: Slogedalen, 4760 Birkeland
Telefon: 91 87 08 93
E-post: inger@slogedalen.no

Last ned valgliste

Evje og Hornnes SV

Lokallagsleder: Håvard Pedersen Flattum
Telefon: 97 63 15 31
E-post: haavardf7@hotmail.no

Last ned valgliste

Farsund SV

Lokallagsleder: Zavala Salvador Molina
Adresse: Sundeveien 27, 4550 Farsund
E-post: issamolina957@gmail.com

Last ned valgliste

Flekkefjord SV

Lokallagsleder: Steinar Dyrli
Adresse: Midtreina 21, 4400 Flekkefjord
Telefon: 40 67 78 36
E-post: steinar.dyrli@hotmail.com

Last ned valgliste

Froland SV

Lokallagsleder: Ellen Svantesen
Adresse: Frolandsveien 956, 4820 Froland
Telefon: 45 69 17 76
E-post: ellen.svantesen@fagforbundet.no

Grimstad SV

Lokallagsleder: Anne Gurine Hegnar
Adresse: Biestøa 13, 4878 Grimstad
Telefon: 92 61 98 88
E-post: annegurine.hegnar@gmail.com

Last ned valgliste

Kristiansand SV

Lokallagsleder: Jens Eckhoff
Adresse: Stener Heyerdahlsgt. 1, 4614 Kristiansand S
Telefon: 91 69 82 50
E-post: kristiansand@sv.no

Besøk nettside / Last ned valgliste

Lillesand SV

Lokallagsleder: June Fylkesnes
Adresse: Tingsakerlia 14, 4790 Lillesand
Telefon: 99 40 44 81
E-post: jfylkesnes@hotmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Lindesnes SV

Lokallagsleder: Rune Askjell Engeset
Adresse: Hisåsveien 45, 4513 Mandal
Telefon: 90 51 95 16
E-post: sosialist2012@gmail.com

Besøk nettside / Last ned valgliste

Lyngdal SV

Lokallagsleder: Bent-Inge Stedal
Adresse: Agnefestveien 32, 4580 Lyngdal
E-post: benti25@hotmail.com

Besøk på Facebook

Risør SV

Lokallagsleder: Britt Anniken Thomassen
Adresse: Moensveien 3, 4950 Risør
Telefon: 99 55 22 65

Last ned valgliste

Vennesla SV

Lokallagsleder: Jason Alexander kannemeyer
Adresse: Bakhei 15, 4708 Vennesla
Telefon: 40 55 28 64
E-post: jasonSV@kannemeyer.no

Last ned valgliste