open menu

Inkluderingsutvalget

Inkluderingsutvalget skal bidra til å styrke SVs arbeid med integrering og styrke SVs stilling i de miljøer som er opptatt av dette. Videre skal utvalget bidra til spørsmål om etnisk likestilling, innvandring, antirasisme og flyktning- og asylpolitikk.

Det er et viktig mål for SV å rekruttere og aktivisere flere medlemmer med minoritetsbakgrunn, og å tilrettelegge partiets arbeid bedre for disse medlemmene. Utvalget skal være en ressurs for, og ta initiativ som fremmer, dette arbeidet.

 

Marian A. Hussein (leder)
Mobil: 92493720
E-post: maabdihussein@gmail.com


Charlotte Lysa

Mobil: 92068796
E-post: Charlottelysa@gmail.com


Hiam Al-Chirout

Mobil: 92686345
E-post: hiam_chirout@hotmail.com


Jane Vogt Evensen

Mobil: 92035623
E-post: janevev@gmail.com


Marry-Anne Karlsen

Mobil: 48108912
E-post: marry.karlsen@gmail.com


Mikkel Berg-Nordlie

Mobil:  48114648
E-post: misha.berg@gmail.com


Nisrin El Morabi

Mobil: 93822280
E-post: Nisrin.elmorabit@sv.no


Sadia Jabeen Iqbal
Mobil: 48241594
E-post: sadia.j.iqbal@gmail.com


Thee Yezen Alobaide
Mobil: 46933039
E-post: thee.yezen@gmail.com


Torgeir Selboe
Mobil: 41145458
E-post: torgeir.selboe@lofotkraft.net

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter