open menu

Landsstyrets medlemmer

Landsstyret består av sentralstyret, representanter fra fylkene og direktevalgte til landsstyret.

Kontaktinformasjon til sentralstyret finner du her.

Representanter fra fylkene:

Rannveig Kvifte Andresen
Medlem – Viken
Mobil: 48103943
E-post: rannveig.andresen@gmail.com

Erlend Ødegård Kåsereff
Medlem – Viken
Mobil: 99304490
E-post: erlendoh@icloud.com

Heidi Larsen
Medlem – Viken
Mobil: 98812367
E-post: hei.lars@loitrondheim.no

Sunniva Holmås Eidsvoll
Medlem – Oslo
Mobil: 99630600
E-post: sunniva.eidsvoll@gmail.com

Karin Wiik
Medlem – Innlandet
Mobil: 91676125
E-post: karin@spydspissen.no

Bjørnar Tollan Jordet
Medlem – Innlandet
Mobil: 91827380
E-post: bjornar_tollan@hotmail.com

Grete Wold
Medlem – Vestfold og Telemark
Mobil: 95107574
E-post: grete.wold@sandefjord.kommune.no

Ådne Naper
Medlem – Vestfold og Telemark
Mobil: 99383783
E-post: adne.naper@sv.no

Mali Steiro Tronsmoen
Medlem – Agder
Mobil: 95946615
E-post: malitron@gmail.com

Harald Bjørlow
Medlem – Agder
Mobil: 46664711
E-post: harald.bjorlow@gmail.com

Ingrid Fiskaa
Medlem – Rogaland
Mobil: 97016049
E-post: ingrid.fiskaa@gmail.com

Torunn Olsnes
Medlem – Vestland
Mobil: 91137945
E-post: torunn.olsnes@gmail.com

Hege Lothe
Medlem – Vestland
Mobil: 92648348
E-post: hege.lothe@gmail.com

Siv Furunes
Medlem – Trøndelag
Mobil: 99506275
E-post: siv.furunes@ntfk.no

Astrid Kjelsnes
Medlem – Trøndelag
Mobil: 92014054
E-post: astrid@kjelsnes.com

Kim Thoresen Vestre
Medlem – Møre og Romsdal
Mobil: 99457995
E-post: kim_thoresen@hotmail.com

Christian Torset
Medlem – Nordland
Mobil: 98416875
E-post: ctorseth@gmail.com

Bjarne Rohde
Medlem – Troms og Finnmark
Mobil: 99307930
E-post: bjarne.rohde@gmail.com

Inga Manndal
Medlem – Troms og Finnmark
Mobil: 95997326
E-post: ingamann@online.no

Direktevalgte representanter:

Unni Berge
Medlem – direktevalgt
Mobil: 94488543
E-post: unnigberge@gmail.com
Vara: Ottar Michelsen


Heming Olaussen
Medlem – direktevalgt
Telefon:90155894
E-post: heming.olaussen@gmail.com
Vara: Hiam Al-Chirout


Hilde Mari Bjørke
Medlem – direktevalgt
Mobil: 47356391
E-post: hilde.mari.bjorke@sv.no
Vara: Line Karlsvik


Arvinn Eikeland Gadgil
Medlem – direktevalgt
Mobil: 95238723
E-post: arvinngadgil@gmail.com
Vara: Karianne Hansen Heien


Gjermund Skaar
Medlem – direktevalgt
Mobil: 92217700
E-post: gjermund.skaar@gmail.com
Vara: Ingeborg Moa


Oddny Irene Miljeteig
Medlem – direktevalgt
Mobil: 91613471
E-post: oddny.miljeteig@bergen.kommune.no
Vara: Nils-Erik Flatø

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter