open menu

Landsstyrets medlemmer

Landsstyret består av sentralstyret, representanter fra fylkene og direktevalgte til landsstyret.

Kontaktinformasjon til sentralstyret finner du her.

Representanter fra fylkene:

Rannveig Kvifte Andresen
Medlem – Viken
Mobil: 48103943
E-post: rannveig.andresen@gmail.com

Erlend Ødegård Kåsereff
Medlem – Viken
Mobil: 99304490
E-post: erlendoh@icloud.com

Heidi Larsen
Medlem – Viken
Mobil: 98812367
E-post: hei.lars@loitrondheim.no

Sunniva Holmås Eidsvoll
Medlem – Oslo
Mobil: 99630600
E-post: sunniva.eidsvoll@gmail.com

Anne Lise Fredlund
Medlem – Innlandet
Mobil: 97755141
E-post: anne.lise.fredlund@sv.no

Bjørnar Tollan Jordet
Medlem – Innlandet
Mobil: 91827380
E-post: bjornar_tollan@hotmail.com

Grete Wold
Medlem – Vestfold og Telemark
Mobil: 95107574
E-post: grete.wold@sandefjord.kommune.no

Ådne Naper
Medlem – Vestfold og Telemark
Mobil: 99383783
E-post: adne.naper@sv.no

Mirell Høyer-Berntsen
Medlem – Agder
Mobil: 41453013
E-post: hoyerberntsen@gmail.com

Inger Margrethe Stoveland
Medlem – Agder
Mobil: 97685482
E-post: ingerms@uia.no

Ingrid Fiskaa
Medlem – Rogaland
Mobil: 97016049
E-post: ingrid.fiskaa@gmail.com

Camilla Ahamath
Medlem – Vestland
Mobil: 98298474
E-post: camillaahamath@gmail.com

Hege Lothe
Medlem – Vestland
Mobil: 92648348
E-post: hege.lothe@gmail.com

Siv Furunes
Medlem – Trøndelag
Mobil: 99506275
E-post: siv.furunes@ntfk.no

Astrid Kjelsnes
Medlem – Trøndelag
Mobil: 92014054
E-post: astrid@kjelsnes.com

Bjørn Jacobsen
Medlem – Møre og Romsdal
Mobil: 90070976
E-post: bjorn.jacobsen50@gmail.com

Åshild Pettersen
Medlem – Nordland
Mobil: 90208124
E-post: aashild.pettersen@gmail.com

Bjarne Rohde
Medlem – Troms og Finnmark
Mobil: 99307930
E-post: bjarne.rohde@gmail.com

Marit Magelssen Vambheim
Medlem – Troms og Finnmark
Mobil: 90885048
E-post: maritvam@hotmail.com

Direktevalgte representanter:

Unni Berge
Medlem – direktevalgt
Mobil: 94488543
E-post: unnigberge@gmail.com
Vara: Ottar Michelsen


Heming Olaussen
Medlem – direktevalgt
Telefon:90155894
E-post: heming.olaussen@gmail.com
Vara: Hiam Al-Chirout


Hilde Mari Bjørke
Medlem – direktevalgt
Mobil: 47356391
E-post: hilde.mari.bjorke@sv.no
Vara: Line Karlsvik


Arvinn Eikeland Gadgil
Medlem – direktevalgt
Mobil: 95238723
E-post: arvinngadgil@gmail.com
Vara: Karianne Hansen Heien


Gjermund Skaar
Medlem – direktevalgt
Mobil: 92217700
E-post: gjermund.skaar@gmail.com
Vara: Ingeborg Moa


Oddny Irene Miljeteig
Medlem – direktevalgt
Mobil: 91613471
E-post: oddny.miljeteig@bergen.kommune.no
Vara: Nils-Erik Flatø

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter