open menu

Landsstyrets medlemmer

Landsstyret består av sentralstyret, representanter fra fylkene og direktevalgte til landsstyret.

Kontaktinformasjon til sentralstyret finner du her.

 

Representanter fra fylkene:

Olav Sannes Vika
Medlem – Vestfold
Mobil: 93019123
E-post: osvika@online.no

 

Leif Birger Mækinen
Medlem – Finnmark
Mobil: 91 86 95 23
E-post: lmaekine@online.no

 

Astrid Kjelsnes
Medlem – Trøndelag
Mobil: 92014054
E-post: astrid@kjelsnes.com


Camilla Eidsvold
Medlem – Østfold
Mobil: 41404285
E-post: case@fredrikstad.kommune.no

 

Anders Ekeland
Medlem – Akershus
Mobil: 95 17 54 67
E-post: anders.ekeland@online.no

 

Mizanur Rahaman
Medlem – Oppland
Mobil: 98822658
E-post: miz89@hotmail.com

 

Ingrid Fiskaa
Medlem – Rogaland
Mobil: 97 01 60 49
E-post: ingrid.fiskaa@gmail.com

 

Sunniva Holmås Eidsvoll
Medlem – Oslo
Mobil: 99 63 06 00
E-post: sunniva.eidsvoll@gmail.com

 

Rune Kjeldsen
Medlem – Buskerud
Mobil: 91323828
E-post: rune.kjeldsen@ifsworld.com

 

Mali Steiro Tronsmoen
Medlem – Agder
Mobil: 95946615
E-post: malitron@gmail.com

 

Harald Bjørlow
Medlem – Agder
Mobil: 46664711
E-post: harald.bjorlow@gmail.com

Vibeke Johnsen
Medlem – Sogn og Fjordane
Mobil: 95899022
E-post: vibeke.j@online.no

 

Gina Barstad
Medlem – Hordaland
Mobil: 97655132
E-post: ginabarstad@gmail.com

 

Kim Thoresen Vestre
Medlem – Møre og Romsdal
Mobil: 99457995
E-post: kim_thoresen@hotmail.com

 

Christian Torset
Medlem – Nordland
Mobil: 98416875
E-post: ctorseth@gmail.com

 

Hilde Mari Bjørke
Medlem – Hedmark
Mobil: 47356391
E-post: hilde.mari.bjorke@sv.no

 

Ådne Naper
Medlem – Telemark
Mobil: 99383783
E-post: adne.naper@sv.no

 

Siv Furunes
Medlem – Trøndelag
Mobil: 99506275
E-post: siv.furunes@ntfk.no

 

Bjarne Rohde
Medlem – Troms
Mobil: 99307930
E-post: bjarne.rohde@gmail.com

 

Direktevalgte representanter:

Hege Lothe
Medlem – direktevalgt
Mobil: 92 64 83 48
E-post: hege.lothe@gmail.com 
Vara: Tina Åsgård


Heming Olaussen
Medlem – direktevalgt
Telefon:90155894
E-post:heming.olaussen@gmail.com
Vara: Bjørn Einar Salvesen


Line Karslvik
Medlem – direktevalgt
Mobil: 90 59 62 54
E-post: linekarlsvik9@gmail.com
Vara: Mali Steiro Tronsmoen


Arvinn Eikeland Gadgil
Medlem – direktevalgt
Mobil: 95238723
E-post: arvinngadgil@gmail.com
Vara: Alf Egil Holmelid


Gjermund Skaar
Medlem – direktevalgt
Mobil: 92 21 77 00
E-post: gjermund.skaar@gmail.com
Vara: Ingeborg Moa


Ottar Michelsen
Medlem – direktevalgt
Mobil: 91 55 59 83
E-post: ottar.michelsen@trondheim.kommune.no
Vara: Ellen Øseth

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter