open menu

Kontaktinfo til lokallagene

Her finner du kontaktinfo til valgkampansvarlige i lokallagene

Lokallag Valgkampansvarlig Mobil E-post
Gamle Oslo SV Eivind Digranes 47660707 eivind.digranes@gmail.com
Grünerløkka SV Kristian Myhre 48248625 post@kmyhre.net
Sagene SV Karl M. Nyeng 45054804 karl.magnus.nyeng@hotmail.com
St. Hans SV Benedicte Bjerknes 90125184 benedictebjerknes@gmail.com
Frogner SV Petter Sommervold 97 085 336 psommervold@gmail.com
Østensjø SV Martine Smerud 41658620 m_smerud@hotmail.com
Nordre Aker SV Elisabeth Koren 41626733 e-koren@online.no
Søndre Nord SV Erlend T. Larsen 95407724 erlendtynning@gmail.com
Alna SV Sunniva Braaten 90077128 sunnivabraaten@gmail.com
Bjerke SV Nadya Tahir 48172337 nadyatahir@hotmail.com
Nordstrand SV Kristian H. Horsberg 97131663 kristian.hoy.horsberg@gmail.com
Vestre Aker SV Mari Lilleng 90946910 marililleng@hotmail.no
Grorud SV Tale Pleym 41310375 grorud@sv.no
Studentlaget Kristine O.Jacobsen 41322431 oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com
Stovner SV Tore Ludt 97711781 toreludt@online.no
Ullern SV Jan Krogh 95048986 jan.krogh20@gmail.com
Oslo SU Diderik Lund 90561682 diderik.lund@gmail.com

Her finner du kontaktinformasjon til alle lokallagsledere i Oslo SV og medlemmer i de ulike bydelsutvalgene (BU).

Alna SV

Lokallagsleder:
Håkon Ragnar Astrup
467 66 144
h.r.astrup@gmail.com

BU-representant:
Tore Syvert Haga
951 37 171
tore.syvert.haga@gmail.com


Bjerke SV
Lokallagsleder:
Ola Wolff Elvevold
416 85 031
ola.wolff.elvevold@gmail.com

BU-representant:
Geirmund Jor
geirmund.jor@fagforbundet.no
416 48 263


Gamle Oslo SV
Lokallagsleder:
Stine Navarsete
482 59 441
stinenavarsete@hotmail.com

BU-representant:
Mariam Abdi Hussein
413 48 385
marian.hussein@sv.no


Frogner SV*
Lokallagsleder:
Petter Sommervold
psommervold@gmail.com
970 85 336


Grorud SV
Lokallagsleder og BU-representant:
Tale Pleym
413 10 375
tale.pleym@human.no


Grünerløkka SV
Lokallagsleder:
Mari Arntzen Østvoll
mari.arntzen.ostvoll@gmail.com
992 44 369

BU-representanter:
Per Østvold
ostvold.per@gmail.com
916 94 130

Tirill Sjøvoll
Tirill.sjoevoll@gmail.com
901 18 233


Nordre Aker SV
Lokallagsleder:
Arnodd Håpnes
91192234
arnoddhaapnes@hotmail.com

BU-representant:
Heidi Rømming
heidi.romming@gmail.com
918 23 489


Nordstrand SV*
Lokallagsleder:
Helene Sommerseth Bakkland
helenebakk@gmail.com
932 04 850


Oslo sosialistiske studenter
Lokallagsleder:
Kristine Odgaard Jacobsen
kristine.o.jacobsen@gmail.com
41322431


Sagene SV
Lokallagsleder:
Jonas Finnanger
995 04 109
jonasfinnanger@gmail.com

BU-representanter:
Marianne Engelstad
marianne.engelstad@gmail.com
454 03 738

Gry Bruland Larsen
g.b.larsen@medisin.uio.no
90079940


St. Hanshaugen SV
Lokallagsleder:
Jan Breivoll
jan.breivoll@gmail.com
969 78 518

BU-representant:
Margrethe Gustavsen
raggismaggis@gmail.com
958 73 471


Stovner SV
Lokallagsleder:
Karen Oldervik Golmen
karengolmen@gmail.com
970 73 968

BU-representant:
Tore Ludt
toreludt@online.no
977 11 781


Søndre Nordstrand SV
Lokallagsleder:
Erlend Tynning Larsen
954 07 724
erlendtynning@gmail.com

BU-representant:
Guri Riskaasen
guri.riksaasen@gmail.com
92090848


Ullern SV*
Lokallagsleder:
Beate Bruun
975 92 116
beate.bruun@gmail.com


Vestre Aker SV* 
Lokallagsleder:
Mari Lilleng
909 46 910
marililleng@hotmail.no


Østensjø SV
Lokallagsleder:
Ann Nordal
957 35 168
annnordal@gmail.com

BU-representant:
Hanne Irene Eldby
he@agrianalyse.no
99624553

* Lokallaget er ikke representert i Bydelsutvalget

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter