open menu

Bystyregruppa

Gruppeleder
Sunniva Holmås Eidsvoll
Medlem av Samferdsel- og miljøkomiteen
Telefon: 996 30 600
E-post: Sunniva.Eidsvoll@oslobystyre.no

Gruppenestleder
Ivar Johansen
Medlem av Finanskomiteen
Telefon: 906 61 520
E-post: post@ivarjohansen.no

Ordfører og bystyremedlem
Marianne Borgen
Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen
Telefon til ordførerens forværelse: 23 46 18 36
E-post: marianne.borgen@oslobystyre.no

Ordføreren har svært stor pågang av henvendelser, og man må påregne noe tid for å få svar. Politiske henvendelser til Oslo SVs bystyregruppe bør rettes til gruppeleder eller gruppenestleder.


1. varamedlem
Celia Tetu Lima
Vara til Kultur- og utdanningskomiteen
Telefon: 451 16 560
E-post: celiatl.96@gmail.com

2. varamedlem
Gülay Kutal
Vara til Helse- og sosialkomiteen
Telefon: 926 04 778
E-post: kutgul@gmail.com

3. varamedlem
Trine Dønhaug
Vara til Samferdsel- og miljøkomiteen
Telefon: 481 75 523
E-post: trine.donhaug@oslobystyre.no

4. varamedlem
Benjamin Endré Larsen
Mobil: 913 14 585
E-post: benjamil@gmail.com

5. varamedlem
Andreas Tangen Borud
Vara til Kultur- og utdanningskomiteen
Telefon: 915 97 704
E-post: andreas.borud@oslobystyre.no

6. varamedlem
Joakim Dyrnes
Vara til Finanskomiteen
Telefon: 416 98 395
E-post: joakim.dyrnes@oslobystyre.no


Politisk rådgiver
Lena Jensen
E-post: lena.jensen@oslobystyre.no
Mobil: 913 00 169

Kommunikasjonsrådgiver
Jens Aas-Hansen
E-post: jens.aas-hansen@oslobystyre.no
Mobil: 470 16 450

 

 

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter