open menu

Bystyregruppa

Gruppeleder
Sunniva Holmås Eidsvoll
Telefon: 996 30 600
E-post: Sunniva.Eidsvoll@oslobystyre.no

Ordfører og bystyremedlem
Marianne Borgen
Telefon til ordførerens forværelse: 23 46 18 36
E-post: marianne.borgen@oslobystyre.no

Ordføreren har svært stor pågang av henvendelser, og man må påregne noe tid for å få svar. Politiske henvendelser til Oslo SVs bystyregruppe bør rettes til gruppeleder eller kommunikasjonsrådgiver.

Bystyremedlem
Sarah Lilleberg Safavifard
Telefon: 412 85 203
E-post: sarahlilleberg@gmail.com

Bystyremedlem
Arvid Ellingsen
Telefon: 950 79 056
E-post: arvidellingsen@gmail.com

Bystyremedlem
Trine Dønhaug
Telefon: 481 75 523
E-post: trine.donhaug@oslobystyre.no

Bystyremedlem
Ola Wolff Elvevold
Telefon: 416 85 031
E-post: ola.wolff.elvevold@gmail.com


1. varamedlem
Abdi Said
Mobil: 91701555
E-post: abdisaid91@gmail.com

2. varamedlem
Assad Nasir
Telefon: 932 91 123
E-post: post@assadnasir.com

3. varamedlem
Nadya Tahir
Telefon: 481 72 337
E-post: nadyatahir@hotmail.com

4. varamedlem
Celia Tetu Lima
Telefon: 451 16 560
E-post: celiatl.96@gmail.com

5. varamedlem
Attia Mirza Mehmood
Telefon: 99269033
E-post: attia.mirza@gmail.com

6. varamedlem
Gülay Kutal
Telefon: 926 04 778
E-post: kutgul@gmail.com

7. varamedlem
Ingrid Wergeland
Telefon: 992 71 770
E-post: iwergeland@gmail.com

8. varamedlem
Ingrid Hødnebø
Telefon: 901 10 698
E-post: ingrid_hodnebo@hotmail.com

9. varamedlem
Sulaksana Sivapatham
Telefon: 917 57 287
E-post: sulaksanas@gmail.com


Politisk rådgiver
Lena Jensen
E-post: lena.jensen@oslobystyre.no
Mobil: 913 00 169

Kommunikasjonsrådgiver
Jens Aas-Hansen
E-post: jens.aas-hansen@oslobystyre.no
Mobil: 470 16 450

 

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter