open menu

Lokallag

 

Oversikt over lokallagskontakter og gruppeledere i Møre og Romsdal SV

Aukra SV

Leder:
Telefon: 99150813
E-post: moreogromsdal@sv.no

Gruppeleder kommunestyret: Olav Hauge
Telefon: 984 68 648
E-post: olav.hauge@himolde.no

 

Averøy SV

Leder: Roar Leite
Telefon: 482 09 160
E-post: rm-leite@online.no

Gruppeleder kommunestyret: Knut Aukan
Telefon: 966 87 022
E-post: k-aukan@hotmail.com

 

Hustavika SV

Leder: Cecilie Franciska Gaikonen
Telefon: 48260976
E-post: cecilie.franciska.gaikonen@gmail.com

Gjemnes SV

Leder: Olav Sæter
Telefon: 901 90 890
E-post: olav.o.saeter@gmail.com

 

Hareid SV

Leder: Marit Kvammen
Telefon: 908 41 779
E-post: jarloder@online.no

Herøy SV

Leder: Marte Skrede Hide
Telefon: 922 33 813
E-post: maskred@online.no

Kristiansund SV

Leder: Line Karlsvik
Telefon: 905 96 254
E-post: linekarlsvik9@gmail.com

Gruppeleder kommunestyret: Viggo Jordahl
Telefon: 909 47 649
E-post: vjordahl@online.no

Molde SV

Leder: Anne-Merete Stavik Varhaugvik
Telefon: 99690914
E-post: annemeretevarhaugvik@gmail.com

Gruppelede kommunestyret: Kim Thoresen-Vestre
Telefon: 994 57 995
E-post: kim_thoresen@hotmail.com

Fjord SV

Leder: Nina Grøndahl
Telefon: 97124160
E-post: nina.grondahl@mimer.no

Rauma SV

Leder: Hallgeir Gjerdset
Telefon: 93401619
E-post: hallgeir@gjerdset.com

Gruppeleder kommunestyre: Yvonne Wold
Telefon: 908 12 720
E-post: yvonne.wold@mrfylke.no

Smøla SV

Leder: Laila Skaret
Telefon: 979 86 532
E-post: laskaret@online.no

Gruppeleder kommunestyret: Laila Skaret
Telefon: 979 86 532
E-post: laskaret@online.no

Sunndal SV

Leder: Erling Outzen
Telefon: 905 02 418
E-post: erling.outzen@gmail.com

Gruppeleder kommunestyret: Erling Outzen
Telefon: 905 02 418
E-post: erling.outzen@gmail.com

Surnadal SV

Leder:
Telefon:99150813
E-post: moreogromsdal@sv.no

Sykkylven SV

Nettside

Leder: Sindre R. Stuen
Telefon: 977 70 025
E-post: stuen77@msn.com

Gruppeleder kommunestyret: Eldar Høidal
Telefon: 900 18 419
E-post: eldar.hoidal@online.no

Ulstein SV

Leder: Elin Pedersen
Telefon: 99497697
E-post: elinp@live.no

Gruppeleder kommunestyret: Morten Feiring
Telefon: 909 76 354
E-post: morten.feiring@nlr.no

Vestnes SV

Leder: Frank Schneider Villa
Telefon: 474 65 856
E-post: wikingerfrank@yahoo.no

Gruppeleder kommunestyret: Skafti Helgason
Telefon: 936 50 601
E-post: vikingliv@gmail.com

Volda SV

Leder: Ingrid Opedal
Telefon: 907 80 534
E-post: ingrid.opedal@gmail.com

Gruppeleder kommunestyret: Gunnar Strøm
Telefon: 489 91 856
E-post: gunnar.strom@hivolda.no

Ørsta SV

Leder: Betina Haug Olson
Telefon: 47391326
E-post: betina.haug.olson@gmail.com

Gruppeleder kommunestyret: Marit Aklestad
Telefon: 91694698
E-post:maklestad@gmail.com

Ålesund SV

Leder: Vidar Halvorsen
Telefon: 465 42 226
E-post: vrvlvnd@gmail.com

Gruppeleder kommunestyret: Anders Lindbeck
Telefon: 411 08 873
E-post: a-lindb2@online.no

 

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter