open menu

Stortingssekretariatet

Stortingsekretariatet bistår SVs stortingsrepresentanter.

Bjarne Kristoffersen
Sekretariatsleder
Telefon: 23313482
Mobil: 95287110
E-post: bjarne.kristoffersen@stortinget.no

Sissel Bugge
Spesialrådgiver – økonomi og personal
Telefon: 23313457
Mobil: 40228646
E-post: sb@stortinget.no

Siri Gjørtz 
Kommunikasjonssjef
Telefon: 23313472
Mobil: 92048949
E-post: siri@stortinget.no

Martin Grüner Larsen
Kommunikasjonsrådgiver
E-post: martin-g.larsen@stortinget.no
Mobil: 98620468

Unni Berge
Politisk rådgiver energi- og miljøkomiteen
Telefon: 23313454
Mobil: 94488543
E-post: unni.berge@stortinget.no

Wanda Voldner
Politisk rådgiver helsekomiteen  og familie- og kulturkomiteen (unntatt familie)
Telefon: 23313474
Mobil: 99726531
E-post: wanda.voldner@stortinget.no

Trine Østereng
Politisk rådgiver næringskomiteen og kontroll- og konstitusjonskomiteen
Telefon: 23313484
Mobil: 48025365
E-post: trine.ostereng@stortinget.no

Dag Seierstad
Politisk rådgiver EU/EØS og utenriks
Telefon: 23313459
Mobil: 97672564
E-post: dag.seierstad@stortinget.no

Kim-André Åsheim
Politisk rådgiver finanskomiteen
Telefon: 23313456
Mobil: 99227621
E-post: kima@stortinget.no

Ingrid Tungen
Politisk rådgiver kommunal- og forvaltningskomiteen og justiskomiteen
Mobil: 41473806
E-post: Ingrid.Tungen@stortinget.no

Idunn Myklebust
Politisk rådgiver utenriks- og forsvarskomiteen
Telefon: 23313411
Mobil: 41640991
E-post: idunn.myklebust@stortinget.no

Kristian Takvam Kindt
Politisk rådgiver transport- og kommunikasjonskomiteen
Mobil: 951 09 246
E-post: kristian.takvam.kindt@stortinget.no

Elisabet Dahle
Politisk rådgiver kirke-, utdanning- og forskning og familie- og kulturkomiteen (unntatt kultur)
Mobil: 41421351
E-post: elisabet.dahle@stortinget.no

Ane Lindholt
Politisk rådgiver arbeids- og sosialkomiteen og kommunal- og forvaltningskomiteen
Mobil: 98073309
E-post: ane.lindholt@stortinget.no

Hans Vold Husum
Personlig rådgiver for Lysbakken
Telefon: 23313451
Mobil: 95854095
E-post: hans@stortinget.no

Heidi Bakke
Konsulent for Fagerås, Lerbrekk og Eide
Telefon: 23313483
Mobil: 90651142
E-post: heidi.bakke@stortinget.no

Yngvil Longva

Konsulent for Øvstegård, Wilkinson, Fylkesnes
Telefon: 23313458
Mobil: 92245024
E-post: yngvil.longva@stortinget.no

Anniken Gurijordet
Organisatorisk rådgiver
Mobil:‭ 92492350‬
E-post: anniken.gurijordet@stortinget.no

Kine Sperre Horsbøl
Konsulent for Kaski, Nævra, Haltbrekken og Andersen
Mobil: 97601573
E-post: kine.sperre.horsbol@stortinget.no

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter