open menu

Stortingsrepresentantene

Audun Lysbakken. Foto
Audun Lysbakken. Foto
Audun Lysbakken

Parlamentarisk leder
Stortingsrepresentant fra Hordaland

E-post: audun.lysbakken@stortinget.no
Telefon: 23313032

Pressebilder

Karin Andersen. Foto
Karin Andersen. Foto
Karin Andersen

Stortingsrepresentant fra Hedmark

E-post: karin.andersen@stortinget.no
Telefon: 23313074

Pressebilder

Torgeir Knag Fylkesnes. Foto
Torgeir Knag Fylkesnes. Foto
Torgeir Knag Fylkesnes

Representant fra Troms

E-post: tfy@stortinget.no
Telefon: 91617294

Pressebilder

Freddy Øvstegård. Foto
Freddy Øvstegård. Foto
Freddy Øvstegård

Representant fra Østfold

E-post: freddy.ovstegard@sv.no
Telefon: 90110891

Pressebilder

Arne Nævra. Foto
Arne Nævra. Foto
Arne Nævra

Representant fra Buskerud

E-post: arne.naevra@sv.no
Telefon: 99253738

Pressebilder

Solfrid Lerbrekk. Foto
Solfrid Lerbrekk. Foto
Solfrid Lerbrekk

Representant fra Rogaland

E-post: solfrid.lerbrekk@sv.no
Telefon: 92290472

Pressebilder

Nicholas Wilkinson. Foto
Nicholas Wilkinson. Foto
Nicholas Wilkinson

Representant fra Akershus

E-post: nicholas.wilkinson@sv.no
Telefon: 91542044

Pressebilder

Petter Eide. Foto
Petter Eide. Foto
Petter Eide

Representant fra Oslo

E-post: petter.eide@sv.no
Telefon: 41248794

Pressebilder

Kari Elisabeth Kaski. Foto
Kari Elisabeth Kaski. Foto
Kari Elisabeth Kaski

Representant fra Oslo

E-post: kari.elisabeth.kaski@sv.no
Telefon: 90990131

Pressebilder

Mona Fagerås. Foto
Mona Fagerås. Foto
Mona Fagerås

Representant fra Nordland

E-post: mona.fageraas@sv.no
Telefon: 41411435

Pressebilder