open menu

Partikontoret

Partikontoret er hovudadministrasjon for SV sin landsomfattande partiorganisasjon.

Audun Herning
Partisekretær
Mobil: 408 50 015
E-post: audun.herning@sv.no

Eli Ulvestad
Dagleg leiar
Mobil: 994 64 995
E-post: eli.ulvestad@sv.no

Hilde Longva
Økonomisjef
Mobil: 913 63 057
E-post: hilde.longva@sv.no

Kristian Fjellanger
Valkampleiar
Mobil: 959 77 233
E-post: kristian.fjellanger@sv.no

Henriett Røed
Kampanjerådgjevar
Mobil: 928 40 885
E-post: henriett.roeed@sv.no

Marius Nøklebye Ramsland
Organisasjons- og IT-rådgjevar
Mobil: 930 31 828
E-post: marius.ramsland@sv.no

Endre Flatmo
Organisasjonsrådgjevar
Mobil: 476 61 415
E-post: endre.flatmo@sv.no

Petter Dotterud Anthun
Organisasjonsrådgjevar
Mobil: 473 93 327
E-post: petter.dotterud.anthun@sv.no

Kristoffer Kinden
Rådgjevar sosiale medier
Mobil: 489 91 061
E-post: kristoffer.kinden@sv.no

Silje Amundsen Faugli
Grafisk rådgjevar
Mobil: 951 09 424
E-post: silje.faugli@sv.no

Janne Grøttumsbråten
Administrasjonssekretær
Mobil: 905 62 300
E-post: janne.grottumsbraten@sv.no

Bodil Kildahl Rosseland
Administrasjonssekretær
Mobil: 928 58 287
E-post: bodil.rosseland@sv.no

Anniken Gurijordet 
Organisatorisk rådgjevar
Mobil: 924 92 350
E-post: anniken.gurijordet@sv.no 

Nils-Erik Flatø (i permisjon)
Organisasjonsrådgjevar

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter