open menu

Partikontoret

Partikontoret er hovedadministrasjon for SVs landsomfattende partiorganisasjon.

Audun Herning
Partisekretær
Mobil: 40850015
E-post: audun.herning@sv.no


Hilde Longva
Økonomisjef
Mobil: 91363057
E-post: hilde.longva@sv.no


Kristian Fjellanger
Valgkampleder
Mobil: 95977233
E-post: kristian.fjellanger@sv.no


Marthe Høyer
Organisasjonsrådgiver
Mobil: 97970824
E-post: marthe.hoyer@sv.no


Sunniva Straand Rørvik
Organisasjonsrådgiver
Mobil: 98850157
E-post: sunniva.straand.rorvik@sv.no


Marius Nøklebye Ramsland
Organisasjons- og IT-rådgiver
Mobil: 93031828
E-post: marius.ramsland@sv.no


Henriett Røed
Kampanjeansvarlig
Mobil: 92840885
E-post: henriett.roeed@sv.no


Endre Flatmo
Organisasjonsrådgiver og distriktssekretær for Buskerud og Hedmark
Mobil: 47661415
E-post: endre.flatmo@sv.no


Janne Grøttumsbråten
Administrasjonssekretær
Mobil: 90562300
E-post: janne.grottumsbraten@sv.no


Nils-Erik Flatø
Administrasjonssekretær og fylkessekretær for Oppland
Mobil: 94101457
E-post: nils-erik.flato@sv.no


Kristoffer Kinden
Rådgiver sosiale medier
Mobil: 48991061
E-post: kristoffer.kinden@sv.no

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter