open menu

Partikontoret

Partikontoret er hovedadministrasjon for SVs landsomfattende partiorganisasjon.

Audun Herning
Partisekretær
Mobil: 40850015
E-post: audun.herning@sv.no

Eli Ulvestad
Daglig leder
Mobil: 99464995
E-post: eli.ulvestad@sv.no

Hilde Longva
Økonomisjef
Mobil: 91363057
E-post: hilde.longva@sv.no

Kristian Fjellanger
Valgkampleder
Mobil: 95977233
E-post: kristian.fjellanger@sv.no

Henriett Røed
Kampanjerådgiver
Mobil: 92840885
E-post: henriett.roeed@sv.no

Marius Nøklebye Ramsland
Organisasjons- og IT-rådgiver
Mobil: 93031828
E-post: marius.ramsland@sv.no

Endre Flatmo
Organisasjonsrådgiver
Mobil: 47661415
E-post: endre.flatmo@sv.no

Nils-Erik Flatø
Organisasjonsrådgiver
Mobil: 94101457
E-post: nils-erik.flato@sv.no

Janne Grøttumsbråten
Administrasjonssekretær
Mobil: 90562300
E-post: janne.grottumsbraten@sv.no

Kristoffer Kinden
Rådgiver sosiale medier
Mobil: 48991061
E-post: kristoffer.kinden@sv.no

Anniken Gurijordet
Organisatorisk rådgiver
Mobil: 92492350
E-post: anniken.gurijordet@sv.no

Bodil Kildahl Rosseland
Administrasjonssekretær
Mobil: 92858287
E-post: bodil.rosseland@sv.no

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter