open menu

Ansatte i fylkene

Her er kontaktinformasjonen til våre ansatte i fylkene.

Ronja Andresen
Distriktssekretær for Viken
Mobil: 480 40 248
E-post: viken@sv.no

Ane Fidjestøl
Fylkessekretær i Oslo
Mobil: 452 44 724
E-post: oslo@sv.no

Marit Nagel Rønningen
Fylkessekretær i Vestfold og Telemark
Mobil: 908 57 599
E-post: marit.nagel.ronningen@sv.no

Guttorm Strande Syrrist
Distriktssekretær for Agder
Mobil:905 17 309
E-post: guttorm.syrrist@sv.no

Olav Rawcliffe (i permisjon)
Fylkessekretær i Rogaland
Mobil: 452 15 729
E-post: rogaland@sv.no

Reidar Sand
Fylkessekretær i Rogaland
Mobil: 924 73 026
E-post: rogaland@sv.no

Frøydis Olaussen
Fylkessekretær i Vestland
Mobil:920 29 422
E-post: froydis.olaussen@sv.no

Morten Heszlein-Lossius
Distriktssekretær for Vestland og Møre og Romsdal
Mobil: 991 50 813
E-post: morhes@sv.no

Frode Nystuen
Fylkessekretær i Trøndelag
Mobil: 452 77 759
E-post: frode.nystuen@sv.no

Ann Gregersen
Fylkessekretær i Trøndelag
Telefon: 905 25 995
Mobil: 414 40 990
E-post: nord-trondelag@sv.no

Pål Julius Skogholt (permisjon)
Rådgiver/prosjektleder Ja til Nord-Norge-prosjektet og
distriktssekretær for Nordland, Troms og Finnmark

Elisabeth Amundsen
Distriktssekretær for Innlandet
Mobil: 90956668
E-post: elisabeth.amundsen@sv.no

Kaja Ljønes Lund
Valgkampmedarbeider i Nordland
Mobil: 97585389
E-post: kaja.lund@sv.no

Victoria Hansen
Valgkampmedarbeider i Troms og Finnmark
Mobil: 99443056
E-post: victoria.hansen@sv.no

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter