open menu

Ansatte i fylkene

Her er kontaktinformasjonen til våre ansatte i fylkene.

 

Ronja Andresen
Fylkessekretær i Akershus
Mobil: 48040248
E-post: akershus@sv.no

 

Ane Fidjestøl
Fylkessekretær i Oslo
Mobil: 45244724
E-post: oslo@sv.no

 

Marit Nagel Rønningen
Fylk.sekr. i Vestfold og Telemark
Mobil: 90857599
E-post: marit.nagel.ronningen@sv.no

 

Olav Rawcliffe
Fylkessekretær i Rogaland
Mobil: 452 15 729
E-post: rogaland@sv.no

 

Frøydis Olaussen
Fylkessekretær i Hordaland
Mobil:92029422
E-post: froydis.olaussen@sv.no

 

Morten Heszlein-Lossius
Distriktssekretær for Vestlandet (Hordaland, Møre og Romsdal og Sogn og Fjordane)
Mobil: 99150813
E-post: morhes@sv.no

 

Frode Nystuen
Fylkessekretær i Sør-Trøndelag
Mobil: 45277759
E-post: frode.nystuen@sv.no

 

Ann Gregersen
Fylkessekretær i Nord-Trøndelag
Telefon: 90525995
Mobil: 41440990
E-post: nord-trondelag@sv.no

 

Endre Flatmo
Distriktssekretær for Buskerud og Hedmark
Mobil: 47661415
E-post: endre.flatmo@sv.no

 

Pål Julius Skogholt
Rådgiver/prosjektleder Ja til Nord-Norge-prosjektet og distrikssekretær for Nordland, Troms og Finnmark
Mobil: 97077457
E-post: pal.julius.skogholt@sv.no

 

Nils-Erik Flatø
Fylkessekretær for Oppland
Mobil: 94101457
E-post: nils-erik.flato@sv.no

 

Guttorm Strande Syrrist
Distriktssekretær for Agderfylkene
Mobil:90517309
E-post: guttorm.syrrist@sv.no

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter