open menu

Tilsette i fylka

Her er kontaktinformasjon til tilsette i fylka

Adrian Pracon
Distriktssekretær for Viken
Mobil: 934 04 436
E-post: viken@sv.no

Ane Fidjestøl
Fylkessekretær i Oslo
Mobil: 452 44 724
E-post: oslo@sv.no

Marit Nagel Rønningen
Fylkessekretær i Vestfold og Telemark
Mobil: 908 57 599
E-post: marit.nagel.ronningen@sv.no

Guttorm Strande Syrrist
Distriktssekretær for Agder
Mobil: 905 17 309
E-post: guttorm.syrrist@sv.no

Olav Rawcliffe
Fylkessekretær i Rogaland
Mobil: 452 15 729
E-post: rogaland@sv.no

Frøydis Olaussen
Fylkessekretær i Vestland
Mobil: 920 29 422
E-post: froydis.olaussen@sv.no

Morten Heszlein-Lossius
Distriktssekretær for Vestland og Møre og Romsdal
Mobil: 991 50 813
E-post: morhes@sv.no

Frode Nystuen
Fylkessekretær i Trøndelag
Mobil: 452 77 759
E-post: frode.nystuen@sv.no

Ann Gregersen
Fylkessekretær i Trøndelag
Telefon: 905 25 995
Mobil: 414 40 990
E-post: ann.gregersen@sv.no

Elisabeth Amundsen
Distriktssekretær for Innlandet
Mobil: 90956668
E-post: elisabeth.amundsen@sv.no

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter