open menu

Lokallag

Oversikt over lokallagskontakter i Hordaland SV.

 

Alver SV

Leder: Torbjørn Taranger

E-post: ttaranger@yahoo.no

Telefon: 922 54 723

Gruppeleder kommunestyret: Leif Erik Gullanger

E-post: leif@digitalcreations.no

Telefon: 986 96 030

Facebookside: https://www.facebook.com/AlverSV/


Askøy SV

Leder: Silje Guleng

E-post: silje@guleng.no

Telefon: 907 81 880

Gruppeleder kommunestyret: Rafael Cobo

E-post: cobrafael@gmail.com

Telefon: 456 61 205

Facebookside: https://www.facebook.com/SV-på-Askøy-123967571041055/


Austevoll SV (interimstyre)

Leder: Ida Sekkingstad

E-post: sekkingstadida@gmail.com

Telefon: 408 90 350

Facebookside: https://www.facebook.com/AustevollSV/


Bergen SV

Leder: Steinar Nørstebø

Se sv.no/bergen/kontakt-bergen-sv/

Gruppeleder kommunestyret: Oddny Miljeteig

E-post: oddny.miljeteig@bergen.kommune.no

Facebookside: https://www.facebook.com/BergenSV/


Bjørnafjorden SV (sammenslåtte Os og Fusa)

Leder: Hege Bjørnør

E-post: hegebjornor@gmail.com

Telefon: 470 96 812

Facebookside: https://www.facebook.com/Bjørnafjorden-SV-499351823492511/


Bømlo SV

Leder: Anne Brit Sørenes

E-post: anne.brit.odegard@haugnett.no

Telefon: 47803950

Gruppeleder kommunestyret: Unni Seim

E-post: unni.seim@haugnett.no

Telefon: 975 86 264


Eidfjord SV

Leder: Bjørn Kåre Engseth

E-post: bjo-keng@online.no

Telefon: 950 38 252


Fjell SV

(Se Øygarden SV for lokallagsleder)

Gruppeleder kommunestyret Fjell: Marianne Rosenvold

E-post: rosenvold_632@hotmail.com

Telefon: 996 19 483

Facebookside: https://www.facebook.com/FjellSv/


Granvin SV
(Se Voss SV for lokallagsleder)

 

Gruppeleder kommunestyret: Marianne Espeland

E-post: marianneesp@gmail.com

Telefon: 930 43 880


Kvam SV

Leder: Geir Madsen

E-post: geirmadsen58@gmail.com

Telefon: 489 94 241

Gruppeleder kommunestyret: Øyvind Larsen

E-post: oyvind.larsen@gmail.com

Telefon: 957 31 291

Facebookside: https://www.facebook.com/kvamsv/


Kvinnherad SV

Leder: Elisabeth Croles

E-post: elisabeth.croles@kvinnherad.kommune.no

Telefon: 901 92 379

Gruppeleder kommunestyret: Hege Lægreid Røssland

E-post: hege.laegreid.rossland@helse-fonna.no

Telefon: 992 88 076


Osterøy SV

Leder: Elin Hege Lona

E-post: elinhege@gmail.com

Telefon: 980 94 578

Facebookside: https://www.facebook.com/osteroySV/


Stord SV

Leder: Nils Magne Blålid

E-post: nilsmagne.blaalid@gmail.com

Telefon:  473 14 600

Gruppeleder kommunestyret: Nils Magne Blålid

E-post: nilsmagne.blaalid@gmail.com

Telefon: 473 14 600

Facebookside: https://www.facebook.com/StordSV/


Sund SV
(Se Øygarden SV for lokallagsleder)

 

Gruppeleder kommunestyret: Symphorien Pombe

E-post: symphorienpombe@yahoo.no

Telefon: 478 40 409

Facebookside: https://www.facebook.com/SotraSV/


Sveio SV

Leder: Eli Neeraas Vihovde

E-post: eneeraas@online.no

Telefon: 993 77 301

Facebookside: https://www.facebook.com/Sveio-SV-175043902539765/


Ullensvang SV (tidligere Odda, Ullensvang og Jondal)

Leder: Steinar Sæther

E-post: rangersteinar@hotmail.com

Telefon: 976 21 272

Gruppeleder kommunestyret: Kåre Grønsnes (Ullensvang)

E-post: kaarast@online.no

Telefon: 919 95 729

Facebookside: https://www.facebook.com/Ullensvang-SV-685410911584792/

Facebookside: https://www.facebook.com/OddaSV/


Ulvik SV

Leder: Guro Ljone

E-post: guro.ljone@gmail.com

Telefon: 994 61 350

Gruppeleder kommunestyret: Guro Ljone

E-post: guro.ljone@gmail.com

Telefon: 994 61 350


Vaksdal SV

Leder: Kjartan Haugsnes

E-post: kjartan.haugsnes@gmail.com

Telefon: 901 89 542

Gruppeleder kommunestyret: Kjartan Haugsnes

E-post: kjartan.haugsnes@gmail.com

Telefon: 901 89 542

Facebookside: https://www.facebook.com/VaksdalSV/


Voss SV (sammenslått Voss og Granvin)

Leder: Kristine Akselberg

E-post: kristineakselberg@gmail.com

Telefon:957 27 224 

Gruppeleder kommunestyret: Arnfinn Gjerdåker

E-post: arnfinn@landbruksdata.no

Telefon: 950 33 760

Facebookside: https://www.facebook.com/Voss-SV-221875641163936/


Øygarden SV (sammenslått Fjell, Sund og Øygarden)

Leder: Mette Jacobsen

E-post: mettemosk@gmail.com

Telefon: 916 84 477

Gruppeleder kommunestyret: Aud Karin Oen

E-post: audkarino@hotmail.com

Telefon: 922 25 195

Facebookside: https://www.facebook.com/Oygarden.sv/

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter