open menu

Fylkesstyret

Hordaland SV er nå ein del av Vestland SV

Hege Lothe
Leiar
Telefon: 92 64 83 48
E-post: hege.lothe@gmail.com

 

Gina Barstad
Politisk nestleiar
Telefon: 97655132
E-post: gina.barstad@gmail.com

 

Akhtar Chaudhry
Organisatorisk nestleiar
Telefon: 920 51 478
E-post: akhtar.chaudhry.post@gmail.com

 

Audun Syltevik
Kasserer
Telefon: 90666544
E-post: asyltevik@gmail.com

 

Torunn Olsnes
Kommunalpolitisk leiar
Telefon: torunn.olsnes@gmail.com
E-post: 91137945

 

Hege Bjørnør
Fagligpolitisk leiar
Telefon: 47096812
E-post: hegebjornor@gmail.com

 

Vibeke Johnsen
Kvinnepolitisk leiar
Telefon: 958 99 022 
E-post: vibeke.j@online.no

 

Ingrid H. Rekkavik
Miljøpolitisk leiar
Telefon: 924 94 214
E-post: ingrid.rekkavik@gmail.com

 

Gaute Losnegård
Distriktspolitisk leiar
Telefon: 994 42 512
E-post: gaute.losnegard@enivest.net

 

Åsmund Berthelsen
Medlem
Telefon:932 37 073 
E-post: asmund.berthelsen@icloud.com

 

Geir Madsen
Medlem
Telefon: 489 94 241
E-post: geirmadsen58@gmail.com

 

Hilde Maria Boberg Andresen
Medlem
Telefon: 924 10 209 
E-post: hilde.b.andresen@gmail.com

 

Aud Karin Oen
Leiar fylkesingsgruppa Hordaland
Telefon: 92225195
E-post: audkarino@hotmail.com

 

Jakob Andre Sanddal
Leiar fylkesingsgruppa Sogn og Fjordane
Telefon: 97777392
E-post: jasandal@gmail.com

 

 

Landstyrerepresentant

Gina Barstad
1. vara Marianne Sæhle
2. vara Hege Bjørnør
3. vara Akhtar Chaudhry

 

Valnemnde 2019
Leiar Rafael Cobo.
Telefon: 456 61 205
E-post: cobrafael@gmail.com

 

Revisorer

Lena Seim Grønningsæter og Steinar Øydvin.
Mette Holmefjord Olsen 1. vara

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter