open menu

Lokallag

 

Her finner du kontaktinformasjon på SVs lokallag og lokallagsledere i Buskerud.

Drammen SV
Åse Lund
48356899
ase.lund@usn.no

Gol SV
Tonje Benedikte Kopstad
90535107
tonjebk22@hotmail.com

Hemsedal SV
Arnt Skansen
41265169
arntskansen@gmail.com

Hol SV
Guro Flatland Veslehaug
98083242
guroveslehaug@hotmail.com

Hole SV
Morten Dåsnes
41618459
m-daasne@online.no

Hurum SV
Martin Berthelsen
91353822
martin.berthelsen@hurum.kommune.no

Kongsberg SV
Toril Mesna
98079064
mesnat@online.no

Lier SV
Kathy Lie
91146138
kathyli@online.no

Modum SV
Inge Vidar Aasen
91647643
ivaasen@modumktv.no

Nedre Eiker SV
Randi Benjaminsen
95171567
rabenjam@online.no

Nore og Uvdal SV
Lill Samuelsen
97798269
lill.samuelsen@nore-og-uvdal.kommune.no

Ringerike SV
Axel Sjøberg
95921122
axel.sjoberg@ringerike.kommune.no

Røyken SV
Helene Petersen-Sveen
40084588
petersen-sveen@hotmail.com

Øvre Eiker SV
Peter Boysen
45803340
peter.boysen@live.no

Ål SV
Vanja Suul Tørhaug
95205270
vanja_torhaug@yahoo.com

 

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter