open menu

Valglisten til Bergen SV 2019

Her finner du listen til Bergen SV ved kommunevalget i Bergen 2019

NrNavnF.årBydel
1Mikkel Grüner1973Fyllingsdalen
2Diane Alexandra Berbain1981Åsane
3Jarle Brattespe1985Årstad
4Camilla Ahamath1980Laksevåg
5Andreas Madsen Berg1995Bergenhus
6Lillian Blom1954Arna
7Steinar Nørstebø1958Bergenhus
8Vigdis Vestvik1959Fana
9Eira Vilde Martinsen Garrido1996Årstad
10Marcos Amano1978Bergenhus
11Stine Willemo Strøm-Andresen1983Fyllingsdalen
12Knut Remi Heimvik1973Arna
13Randi Amundsen1965Laksevåg
14Stein Ravi Lona Shaw1994Bergenhus
15Tina Åsgård1976Bergenhus
16Hallgeir Løland Torpe1975Bergenhus
17Shalina Alom1978Fana
18Joe Aseerwatham1957Årstad
19Ann Kristin Ramstrøm1975Laksevåg
20Thomas Helland-Hansen1999Bergenhus
21Siri Fransson1967Bergenhus
22Eirik Lie Reikerås1991Bergenhus
23Åse Simonsen1943Åsane
24Ole Helge Gundersen1957Ytrebygda
25Johanne Vaagland1990Årstad
26Audun Syltevik1993Bergenhus
27Shahen Ahmad1975Laksevåg
28Godfrey Manoraham1986Bergenhus
29May Anita Hovland1999Bergenhus
30Tom Skauge1956Bergenhus
31Janet Wiberg1950Ytrebygda
32Fredrik Sundt Breien1974Åsane
33Eleah Sophie Leversen1999Bergenhus
34Henry J. Lie1944Arna
35Julia Røiseland1990Bergenhus
36Sory Souare1985Årstad
37Shanaz Amin Haaq1968Åsane
38Oddvar Skre1939Ytrebygda
39Linda Gangstøe1966Åsane
40Jørgen Melve1972Laksevåg
41Ingrid Rekkavik1991Bergenhus
42Stein Wolff Frydenlund1957Fyllingsdalen
43Bente Nilssen Owren1962Bergenhus
44Steinar Sandstad1950Fyllingsdalen
45Lena Teigland1980Bergenhus
46Kristian Ådlandsvik Skurtveit1990Ytrebygda
47Gry Elise Skjæveland1968Bergenhus
48Jorge Alex Dahl1964Bergenhus
49Ayla Tessem1990Årstad
50Kaja Meek Olsen1994Bergenhus
51Mariann Fossum 1968Bergenhus
52Oddvar Fosså1956Fana
53Anne Åsheim1968Åsane
54Ulrikke Cesilie A Tranberg1980Laksevåg
55Yngve Seterås1947Åsane
56Marry-Anne Karlsen1979Bergenhus
57Knut Vikør1952Fana
58Tone Elise Wærås Salomonsen1974Bergenhus
59Benjamin Hogstad1982Laksevåg
60Kristin Skaar1965Bergenhus
61Johan Peter Magnus1951Åsane
62Synnøve Fluge1971Bergenhus
63Åsmund Ulvedal1986Bergenhus
64Lisbeth Sunde1960Fyllingsdalen
65Åge Christian Jacobsen1944Åsane
66Ragnhild Hedemann1946Åsane
67Svein Charles Larsen1967Årstad
68Ågot Valle1945Åsane
69Christer Sivertsen1979Årstad
70Benedict Ernest Peters1974Årstad
71Elisabeth Eggum1946Årstad
72Hallvard Birkeland1955Bergenhus
73Oddny Irene Miljeteig1954Årstad


Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter